Ogłaszamy wyniki! #MajsterkiRozdają

Co tam Oscary i wreszcie nagroda dla Leo!  Ważniejsze, że u nas są już wyniki wielkiego urodzinowego konkursu #MajsterkiRozdają. 

Spłynęło na niego ponad 200 prac! Od świątecznych ozdób przez całe wykonane samodzielnie meble kuchenne. Rozstrzał był tak duży a projekty tak świetne, że postanowiłyśmy podzielić je na dwie kategorie: meble i upcycling.
W każdej wyłoniłyśmy 5 finalistów, ale już wybór wygranego zostawiłyśmy Wam!

W kategorii meble do wygrania było piękne lustro od Yana Cieśli. 
lustro Yan
Łącznie oddano w tej części głosowania aż 1236 głosów. Bezapelacyjnie wygrał
Łukasz Michalkiewicz z 500 głosami i jego łóżeczko dla dziecka.
Lukasz Michalkiewicz

Na kolejnych miejscach znalazły się:

 • Maja Pater (26%, 323 Głosów)
 • Karolina Pach – Hokus Pokus Home  (17%, 212 Głosów)
 • Patykiem pisane (10%, 120 Głosów)
 • Romuald Chmielewski (7%, 81 Głosów)

W kategorii upcycling nagroda jest zestaw narzędzi Dremel (grawerka i pistolet do klejenia na gorąco), który ufundował serwis HobbyDom.

Tu pierwsze miejsce zajął projekt zupełnie odmienny od dużego łóżka – bo mały, ciekawy, poręczny organizer z łącznika z palety przygotowany przez Budka Tomasza!
Zebrał 112 głosów czyli 36 % wszystkich oddanych.
Budka TomaszKolejne miejsca zajęły:

 • Judyta Wypych (29%, 89 Głosów)
 • Monika Wiktorowicz (24%, 73 Głosów)
 • Mgdalena Olszewska (9%, 29 Głosów)
 • Pozytywny Design (2%, 6 Głosów)
  Gratulujemy!Trzecią (równorzędną oczywiście nagrodę) postanowiłyśmy przyznać osobiście. To zaproszenie do nas na specjalny brunch połączony z warsztatami dla blogerów, który organizujemy w najbliższą niedzielę. Będzie na nim blisko 20 blogerów wnętrzarskich, DIY i parentingowych. I wspólnie z nimi chcemy uczcić  skończenie prac remontowo-urządzeniowych w naszej wymarzonej pracowni.
  Sponsorem warsztatów jest sklep Regałka ze pięknymi gałkami, haczykami i zawieszkami naprawdę super przydatnymi w pracach Zrób To Sam.
  Tę nagrodę przeznaczamy dla……tadatadadam Adrianny Szwedy z Third Floor nr 7.  Autorki miedzy innymi takiej renowacji!Third floor no.7 - konkurs
  Została do rozstrzygnięcia ostatnia wyjątkowa część konkursu: remont dziecięcego pokoju, który zrobimy wspólnie z Dekoralem. Spłynęły do nas zdjęcia kilkunastu pokoi: dla dzieci w drodze, już gaworzących, rozrabiających przedszkolaków, grzecznych szkolniaków a nawet dla nastolatki. Mini pokoiki, które trzeba dopiero wyodrębnić z sypialni rodziców, specjalnie zbudowane dla dzieci pokoje i takie współdzielone z rodzeństwem.
  Tu potrzebujemy trochę więcej czasu na spokojny wybór laureata  – nie ukrywamy kierować się będziemy nie tylko wyglądem samego pomieszczenia ale i historią jego właścicieli. Dajcie nam dosłownie kilka dni (szybciej nie damy rady bo właśnie pucujemy pracownię, robimy do ostatnie meble i kończymy też meble na zamówienie) i ogłosimy i tu wyniki!Bardzo Wam gorąco dziękujemy za zabawę! Okazaliście się być prawdziwymi mistrzami DIY! A wiec już myślimy o kolejnych inspirujacych konkursach… może uda nam się nawet coś przed Wielkanocą zmajstrować 🙂
  Nagrodzonych prosimy o kontakt z nami celem ustalenia zasad przesłania nagrody.A Wam wszystkim przypominamy o innym konkursie, który właśnie trwa a w którym bierzemy udział. #BlogRoku – wystarczy wysłać SMS o treści B11639 na numer 7124 (kosztuje tylko 1,23 zł a cała zbiórka idzie na Fundację Dziecięca Fantazja) by pomóc tym razem Waszym Majsterkom!Wasze M.

 

0 Udostępnij