Mikołajkowy konkurs – WYNIKI!

Przyznamy Wam się: miałyśmy w tym roku już nie szaleć z szykowaniem świątecznych projektów. Przy okazji nagrywania na YouTube (które uwaga ogarniałyśmy w październiku) powstało kilka projektów (w tym wieszak na wino, kalendarz adwentowy i śniegowe kule), więc wydawało nam się, że już wystarczy.

Ale przyszedł grudzień i jednak nas naszło! To „Last Christmas” płynące z każdego kata, te światełka na mieście, raz nawet śnieg się pokazał i już było posprzątane!  To było normalnie jak strzała mikołajowego Amora. Zaczęło się. Cały weekend spędziłyśmy niczym elfy Świętego produkując prawdziwe tony bożonarodzeniowych prezentów i jedną specjalną ozdobę. Niedługo Wam pokażemy co też nam wyszło. Zanim jednak zdradzimy co tam nam się udało zrobić, przyszedł czas na rozwiązanie mikołajkowego konkursu.
Tego w którym do wygrania był ten pomysłowy zestaw „Samochodziaków Rzemieślniaków”.

samochodziki-rzemieslniki-majsterki-1
Klasycznie nie zawiedliście nas i podesłaliście naprawdę fajne, pomysłowe ozdoby świąteczne. jak widać w narodzie nie ginie duch „Zrób to sam” i świetnie, bo naprawdę warto samodzielnie robić, działać i tworzyć.

Ale zanim zdradzimy Wam kto wygrał jeszcze chwilkę potrzymamy Was w niepewności… Nie przewijajcie w dół tylko posłuchajcie fenomenalnego wykonania jednej z najpiękniejszych amerykańskich może nie tyle kolęd, ale jednak świątecznych piosenek. „Baby it’s cold outside” w wykonaniu Lady Gaga i Josepha Gordona-Levitta na pewno stopi (pomimo tego całego zimna z piosenki) serce nawet najbardziej niechętnego poddać się świątecznej atmosferze.
I koniecznie zwróćcie uwagę na skarpetki Josepha!

ARVE Error: Mode: lazyload not available (ARVE Pro not active?), switching to normal mode
A jak już jesteście w klimacie, to czas wrócić to głównego tematu…
Trochę było zastanawiania ale właściwie jednogłośnie wygrał projekt….. (i tu famfary….) białych choinek z drewnianych kołków przygotowanych przez Justynę z JustineCrafts (zajrzyjcie do koniecznie do jej bloga, bo dziewczyna pokazuje naprawdę ciekawe projekty).

cce7f502af3bc73ceb6e2bfa41c455c17cc5f72fe2b1a1075634e2cc5c21d5ca-1
Urocze są, czyż nie? Może i Was zainspirują do działania?
Gratulujemy Justynie i czekamy na informację od niej o adresie na jaki ma pojechać nagroda!
A choć konkurs się skończył to jeżeli tylko coś świątecznego sami zrobicie bardzo chętnie to obejrzymy się i zainspirujemy. Tak więc nie wstydźcie się i pokazujcie swoje dzieła!

Wasze całkowcie wciągnięte w świąteczną atmosferę M.

 

0 Udostępnij