U NAS

Odgracamy pracownię i Wasze domy. Przyjdź na wyprzedaż

Razem z Odgraciarnią zapraszamy na wymiankę połączoną z wyprzedażą... Taką naszą specjalną "pracowniówkę" Już 30 listopada będzie można zdobyć niemal za darmoszkę różne majsterkowe cuda i co więcej będzie też można odgracić swoje mieszkanie i pozbyć się kilku nie potrzebnych rzeczy.
0 Udostępnij
Czytaj całość

Szukasz pracowni? Pracuj z nami!

Kochani! Jeśli szukacie miejsca na kreatywne działania, przyjaznej przestrzeni, w której chcielibyście się twórczo wyżyć, brakuje Wam studia do kręcenia wideo, robienia zdjęć, albo organizowania warsztatów, to mamy dla Was dobre wieści. Szukamy współlokatorów! :-)
0 Udostępnij
Czytaj całość

Targi Warsaw Home w pigułce. Trendy, hity i kity

700 wystawców, setki kilometrów kwadratowych stoisk, milion inspiracji i … niezłe zakwasy. Tak w skrócie można by podsumować Międzynarodowe Targi Wyposażenia Wnętrz – Warsaw Home. Nie byliście, zabrakło Wam pary w nogach, żeby zwiedzić całość? Nie martwcie się, zdarłyśmy podeszwy i odwaliłyśmy ...
0 Udostępnij
Czytaj całość

Jak w ciągu jednego dnia odnowić mebel i… przeżyć

Zajęcia z odnawiania mebli prowadzimy od niemal dwóch lat i to zawsze jest niezły hardcore. Aby w 8 godzin odnowić mebel trzeba być naprawdę zdeterminowanym i ... mieć odpowiednie wsparcie. Dziś zdradzamy trochę naszych tajemnic, dzięki którym udaje nam się ta sztuka.
0 Udostępnij
Czytaj całość