U NAS

Plama na kurtce? Nie wyrzucaj, zamaluj

Kurtka z namalowanymi makami, które zasłoniły plamę
Macie tak, że niektóre ubrania nosilibyście do końca świata i o jeden dzień dłużej? A na widok plam czy przetarć szlag Was trafia? Tak było z moją zimową kurtką. Na szczęście, na plamę z czarnej farby znalazłam dobry sposób. Malowanie!
0 Udostępnij
Czytaj całość

Ostatnie wolne miejsca na grudniowe warsztaty! TERMINARZ

Choinka na święta Bożego Narodzenia
Szukasz prezentu pod choinkę? Mamy dobrą wiadomość, zostało kilka ostatnich miejsc na grudniowe warsztaty w naszej majsterkowni, podczas których można taki prezent samodzielnie zrobić. Co więcej można też będzie prezenty zdobyć za grosze zdobyć podczas wielkiej Odgraciarni.  Zamiast popadać ...
0 Udostępnij
Czytaj całość

Odgracamy pracownię i Wasze domy. Przyjdź na wyprzedaż

Razem z Odgraciarnią zapraszamy na wymiankę połączoną z wyprzedażą... Taką naszą specjalną "pracowniówkę" Już 30 listopada będzie można zdobyć niemal za darmoszkę różne majsterkowe cuda i co więcej będzie też można odgracić swoje mieszkanie i pozbyć się kilku nie potrzebnych rzeczy.
0 Udostępnij
Czytaj całość

Szukasz pracowni? Pracuj z nami!

Kochani! Jeśli szukacie miejsca na kreatywne działania, przyjaznej przestrzeni, w której chcielibyście się twórczo wyżyć, brakuje Wam studia do kręcenia wideo, robienia zdjęć, albo organizowania warsztatów, to mamy dla Was dobre wieści. Szukamy współlokatorów! :-)
0 Udostępnij
Czytaj całość

Targi Warsaw Home w pigułce. Trendy, hity i kity

700 wystawców, setki kilometrów kwadratowych stoisk, milion inspiracji i … niezłe zakwasy. Tak w skrócie można by podsumować Międzynarodowe Targi Wyposażenia Wnętrz – Warsaw Home. Nie byliście, zabrakło Wam pary w nogach, żeby zwiedzić całość? Nie martwcie się, zdarłyśmy podeszwy i odwaliłyśmy ...
0 Udostępnij
Czytaj całość