Boho w waszych domach! Rozwiązanie konkursu

Delikatne z makramami i dużą ilością roślin, zwariowane, pełne kolorów i wzorów, a do tego oczywiście samodzielnie wykonane. Nadesłane przez Was mieszkaniowe boho-inspiracje są tak pełne życia, różnorodne i tworzone z sercem, że miałyśmy problem, by wybrać trzy nagrodzone propozycje.

Sami zobaczcie, jak pięknie w polskich mieszkaniach odnajduje się styl, który mógłby kojarzyć się z egzotyką. Te zdjęcia dowodzą, że boho jest idealny także dla naszej estetyki i klimatu.

Naturalistyczne, takie jak by to powiedziała Justina Blakney – wprost ze stepu – mieszkanie Iwony Olkowskiej (obczajcie jej pięknego Instagrama @iwona_boho_home).

Podobne inspiracje widać u Karoliny na IG znanej jako @kkariga, która łączy pełne naturalizmu boho z DIY.

Magda z @mybohome__ czaruje połączeniem delikatnych kolorów ze zwariowanymi, wydawać by się mogło, przypadkowymi dodatkami.

Aneta Karasińska stawia na boho-roślinną dżunglę i sporo wykonanych samodzielnie dodatków.


Monika Madejek robi bajeczne lampy z tykw, które skradły nasze serca! Wskoczcie zobaczyć je na IG Moniki: @seszenslights.

Blanka Bobryk z Blankowni łączy samodzielnie oddnowione (i to jak!) meble z dodatkami nadającymi boho klimatu.

Dom Sabiny jest nie tylko śmietankowy (nie znacie!? Ej, musicie ją zacząć obserwować na IG @smietankowy_dom) ale też bardzo boho!

Karolina z Dekostacji przyciąga boho połączeniem kwiatów wprost z ogródka z naturalnym drewnem!

Lekko vintage ma boho w stylu, jaki uwielbia Agnieszka z profilu @na_czwartym, który znowóż uwielbiamy my!

Jeszcze bardziej vintyge’owo jest w propozycji od @szronowy_ludek.

Boho to też dla Was zwierzaki! U Klaudii K.S. to kocurek.

A u Asi Dargiewicz kundelek Freddie na tle przepięknej boho-szalonej tapety we flamingi.

Zdecydowałyśmy, że do finału wejdą propozycje nadesłane mailowo i wrzucone na Wasze tablice na Instagramie. Niestety, te które podsyłałyście nam w swoich IG Stories nie spełniały do końca zasad konkursowych i dodatkowo z powodów czysto praktycznych są trudne do pokazania na blogu. Ale uwierzcie nam, każda z nich, niezwykle nas cieszyła, bo pokazała, jak dużo uczucia wkładacie w urządzanie swojego otoczenia. A to przecież – jak przekonuje autorka „Mieszkaj boho” – właśnie o serce chodzi. 

Dobra już nie trzymamy Was dłużej w niepewności! Oto szcześliwa trójka, do której polecą te piękne książki od Wydawnictwa Znak literanova:
1. Magda z @mybohome__  za to jak wykorzystuje dodatki do podkreślenia indywidualnego charakteru mieszkania.
2. Monika Madejek – przyznamy się, że nie możemy wyjść z podziwu nad jej lampami!
3. Sabina Śmietanka, w jej wydaniu boho ma jeszcze taki lekko rustykalny polski akcent.

A książkę Justiny Blakeney polecamy Wam wszystkim. To jest taka bomba pozytywnych inspiracji, że każdego wprowadzi w boho klimat.

 

Wasze M.

0 Udostępnij