Nowe Rzemiosło- czyli spotkanie pracowni renowacji i stylizacji mebli

Tik-Tak: czas na zmiany!

Po ośmiu latach majsterkowania, przeprowadzenia warsztatów dla setek osób, a przede wszystkim po udzieleniu odpowiedzi na niezliczoną ilośc maili pt. „polecicie kogoś do renowacji w Kaliszu/ Elblągu, Tarnowskich Górach”?  przyszedł czas na działanie.

 

Znajdź Pracownie

Z takich prozaicznych wydawałoby się kwestii Alicja wspólnie z Gosią z portalu Odnawialnia uruchomiła nową inicjatywę: Znajdź Pracownie.

Już jest to miejsce, która zrzesza około stu pracowni renowacji i stylizacji mebli. Chcemy, aby każda pracownia znalazła tam niezbędne informacje dotyczące technicznych aspektów prowadzenia biznesu, miała możliwość zapoznać się z nowościami produktowymi, przecież wbrew pozorom jest to szybko zmieniająca się branża.  Ale też dzielimy się swoim doświadczeniem, bo obie przez ponad dekadę pracowałyśmy z korporacjach odpowiadając za kluczowe obszary rozwoju biznesu, a to okazuje się  często sporą inspiracją dla innych. Współpracujemy też z ekspertami, aby wiedza jaką się dzielimy była zawsze na najwyższym poziomie.

Po kilku miesiącach intensywnych prac i zebraniu informacji zwrotej od pracowni, postawiłyśmy wszystko na jedną kartę!

 

Organizujemy trzydniowe spotkanie dla pracowni renowacji, stylizacji mebli oraz stolarki pt. NOWE RZEMIOSŁO!

Jest to spotkanie dla pracowni, które działają już jakiś czas na rynku, ale które mają żądzę wiedzy i chcą się rozwijać. Zdajemy sobie sprawę, że w ostatnim czasie bardzo dużo się zmieniło zarówno w kształceniu zawodowym…. jak i naszym podejściu do życia. Pokazywanie swoich prac na instagramie czy facebooku to już nie tylko chwilowa moda, ale sposób na życie! Jeśli prowadzisz pracownię nadal możesz do nas dołączyć. Wypełnij zgłoszenie, a my skontaktujemy się z wybranymi pracowniami.*

Ale dla wszystkich zarejestrowanych pracowni, będziemy miały niespodziankę!

Dzieje się

Starałyśmy się zapewnić uczestnikom jak najbardziej zróżnicowany  program, tak, aby każdy znalazł coś dla siebie. Będzie to forum, na którym fachowcy wymienią się swoimi doświadczeniami,  i….

Oprócz prezentacji znanych marek, które pokażą swoje nowości, będzie też miejsce dla pracowni, które podzielą się swoim przepisem na biznes. Do współtworzenia tego wydarzenia zaprosiłyśmy też znane  w środowisku osoby, które na co dzień mocno wspierają rzemieślników.

 

 

Jeśli jakimś cudem jeszcze nie znamy Twojej pracowni? to koniecznie do nasz napisz, zarejestruj się w linku.*

A jak chcesz dopiero wystartować ze swoją pracownią, to dołącz do nas na Facebooku i Instagramie, znajdziesz tam treści, które pomogą w rozwoju biznesu.

 

Mecenasami wydarzenia NOWE RZEMIOSŁO są:

Partnerami NOWEGO RZEMIOSŁA są:

 

  • spotkanie jest bezpłatne dla uczestniczących w nim pracowni, dlatego zastrzegamy sobie możliwość wyboru. Głównym kryterium jest data powstania pracowni oraz zaangażowana grupa odbiorców w social mediach.

ściskam

Alicja

0 Udostępnij