Wielki Konkurs Urodzinowy #MajsterkiRozdają

Rok temu była domóweczka, tort i szampan. W tym roku nasze urodziny postanowiłyśmy uczcić inaczej, za to z wcale nie mniejszą pompą!
Uwielbiamy prezenty dostawać, ale jeszcze bardziej lubmy je robić i rozdawać. Postanowiłyśmy więc w ramach urodzin podziękować Wam za to, że z nami jesteście, że majsterkujecie, szukacie pomysłów na Zrób To Sam, eksperymentujecie i uczycie się razem z nami. Dzięki temu nie tylko my Wam pokazujemy nasze projekty, ale możemy też podziwiać efekty Waszej pracy.

Teraz będzie okazja, by nagrodzić Wasze wysiłki! A prezenty mamy naprawdę świetne!

 


Lustro od Yana Cieśli


 

Lustro to prezent od Yana Cieśli, który był jednym z pierwszych gości w naszej pracowni – odwiedził nas jeszcze w trakcie remontu. I nie przyjechał z pustymi rękami 😉 Jako, że prezent jest jednak zbyt cenny, aby narażać go na niebezpieczeństwo stłuczenia w trakcie warsztatów, postanowiłyśmy przekazać to dzieło jednemu z naszych fanów.

Yan Cieśla to profesjonalista zafascynowany eko-stolarką. Organizuje warsztaty, robi meble na zamówienie, urządza mieszkania, knajpy, ogrody, prawdziwa „złota rączka”!

Yan Ciesla

Do tego ma kilka autorskich, opracowanych samodzielnie sztuczek, dzięki którym jego projekty są nie tylko ekologiczne, ale też zachwycają oryginalnym wykończeniem.

Lustro od Jana Cieśli

Koniecznie zajrzyjcie na jego stronę, a jak tylko będziecie mieli okazję, wpadajcie do jego pracowni na warsztaty!

Lustro od Jana Cieśli

Grawerka i Pistolet 


 

Zestaw Dremel Home Decor Kit, składający się z Dremel Engraver i Glue Gun 930, czyli minigrawerka oraz pistolet do kleju. Niezbędne dla każdego fana majsterkowania.

Dremel_Home_Decor_Kit

Ufundował je serwis HobbyDom.pl pełen bardzo przydatnych porad dla majsterkowiczów. Znajdziecie tam mnóstwo informacji – od tego, jak wybrać drewno i konserwować narzędzia, na poradach dotyczących obsługi elektro-narzędzi kończąc.

HOBBYDOM_LOGO_duz

Zaproszenie na warsztaty blogerskie


 

Nareszcie oficjalnie otwieramy naszą Kobiecą Pracownię Rzemieślniczą! Zostały nam ostatnie szlify (a konkretnie urządzenie aneksu kuchennego). Z tej okazji w niedzielę, 6 marca, tuż przed Dniem Kobiet organizujemy spotkanie dla blogerów połączone z warsztatami. Wspólnie będziemy robić… to jeszcze tajemnica, ale za to możemy zdradzić, ze pomogą nam w tym przepiękne wieszaki, gałki i uchwyty ze sklepu Regałka.pl.

Na warsztatach nie tylko poznamy się lepiej – będzie można się wygadać, napić kawy, zjeść coś dobrego ale także wyjść z własnoręcznie wykonanym projektem.

regalka

Warsztaty odbędą się w naszej nowej pracowni przy ul. Mińskiej 65 w Warszawie.

Zasady konkursu są proste

Wystarczy udostępnić informację o nim w dowolnym medium społecznościowym (na blogu, na Facebooku, Twitterze, Instagramie, Pintreście) wraz z dopiskiem #MajsterkiRozdają oraz udostępnić nam zdjęcie wykonanego przez siebie dowolnego projektu DIY: mebla z palet, odnowionego starego mebelka, albo przerobionego nowego w duchu Ikeahackingu, ozdoby świątecznej, prezentu, zabawki…. Cokolwiek, co tylko wykonaliście własnoręcznie, jesteście z tego dumni i chcecie się tym podzielić.

Zdjęcia umieszczamy pod postem informującym o konkursie na Facebooku lub w komentarzach pod tym postem na blogu. Prosimy o nie przesyłanie nam ich pocztą – chcemy by wszystkie zgłoszenia były od razu widoczne, by inspirowały, jak najwięcej ludzi. Oczywiście każdy może zgłosić dowolna liczbę projektów i każdy z nich będzie traktowany, jako osobne zgłoszenie.

Ale to nie koniec nagród!

Z okazji naszego majsterkowego „rozmnożenia” postanowiłyśmy utworzyć dodatkową kategorię – DZIECIĘCĄ. razem z Dekoralem będziemy przez najbliższych kilka miesięcy pokazywać Wam, jak modnie, łatwo i niedrogo urządzić dziecięce pokoje.

Logo Dekoral

Specjalna nagroda dla majsterkowiczów – rodziców to odnowienie pokoiku dla dziecka!
Dekoral pomoże wybrać najlepsze kolory, ich połączenie, zaproponuje efekty specjalne i przekaże wszelkie niezbędne farby, a Majsterki pokój wymalują oraz podpowiedzą, co w ramach DIY można jeszcze samemu zdziałać.

Wiemy, że młodzi rodzice są zabiegani więc w tej części konkursu nie trzeba podsyłać zdjęć projektów (choć jeśli je macie, to oczywiście pochwalcie się!) Wystarczy zdjęcie pokoju w obecnym stanie i krótki komentarz, dlaczego to właśnie u Ciebie powinnyśmy się pojawić. Wybierzemy taki pokój i taki opis, który do nas najbardziej przemówi.  W tej części konkursu zdjęcia ślijcie na adres: [email protected] 

Jeżeli wszystko jasne, to nie zastanawiać się za długo, tylko działać, robić zdjęcia i wrzucać je do nas!
Czas start, a kończymy przyjmowanie zgłoszeń 25 lutego! 

Powodzenia!

Wasze M.

 

0 Udostępnij