Finał konkursu „Cotton Ball Lights na jesień”

Miał być prosty wybór: jeden projekt – jedna nagroda. Jednak na konkurs „Cotton Ball Lights na jesień” podesłaliście nam tyle tak świetnych zgłoszeń, że razem z Asią z CottonBallsLights nieźle się nagłowiłyśmy co mamy zrobić z tym kryzysem urodzaju.
Aż reszcie wymyśliłyśmy: dogrywka.

Jako, że same nawet w czwórkę nie mogłyśmy zdecydować się, który projekt wykonanych w domu cotton balls jest najlepszy postanowiłyśmy, że zdecydujecie o tym Wy!

Głosowanie na nie potrawa tylko jeden dzień – do jutra do godziny 20, tak byśmy o 21 mogły ogłosić wygranych! Tak tak dobrze czytacie: wygranych, bo zdecydowałyśmy że poziom był tak wysoki, że będzie więcej niż jedna nagroda!
Oto pięć wybranych przez nas projektów finałowych:

 1. Małgorzata Zarzyka
  cotton balls
 2. Basia Łapaczyńska-Kaczmarek
  Basia Łapaczyńska-Kaczmarek cotton balls
 3. Judyta Greding
  Judyta Greding cotton balls
 4. Anna ChaDepraca od Anna ChaDe
 5. Aneta Szopa
  Aneta Szopa cottonki

A więc głosowanie czas zacząć. Kończymy je jutro o godzinie 19! Wystarczy, że klikniecie na projekt, który Wam się najbardziej spodobał!

Który projekt podoba Ci się najbardziej?

 • Łukasz Michalkiewicz (40%, 500 Głosów)
 • Maja Pater (26%, 323 Głosów)
 • Karolina Pach (17%, 212 Głosów)
 • Patykiem pisane (10%, 120 Głosów)
 • Romuald Chmielewski (7%, 81 Głosów)

Głosujących: 1 236

Loading ... Loading ...

Wszystkim dziewczynom, które do nas zgłosiły swoje projekty serdecznie dziękujemy i gratulujemy świetnych prac a za finalistki trzymamy kciuki!
I zachęcamy by bawić się w Zrób to Sam w domach, a jak nie macie warunków to już nie długo zapraszamy do naszej pracowni na Mińskiej 65 w Warszawie, gdzie będzie można swobodnie bawić się w DIY!

Wasze M.

0 Udostępnij