#Zmajstrowane, czyli konkurs dla miłośników Zrób To Sam

Zrób to sam, DIY, majsterkowanie… zwał jak zwał. Ten ruch ma wiele twarzy. Wspólnym mianownikiem są pozytywne emocje, kreatywność i fun! Weźcie udział w naszym konkursie #zmajstrowane i pokażcie, że każdy może zostać zróbtosamowiczem. 

Przez ostatnie 5 lat mogliście śledzić nasze zmagania z odnawianiem mebli i wnętrz. Każda z nas ma swoją historię i swoje „TOP5”. Różne pomysły, różne sposoby na majsterkowanie i czasem różne efekty tych działań.

Alicja w tym czasie urodziła 3 dzieci, więc metamorfozy dziecięcych pokoi są u niej na szczycie tej listy. Najpierw w kawalerce, starała się przemodelować malutką sypialnię, a po przeprowadzce skupiła się z kolei na niskobudżetowym dostosowaniu pokoju do potrzeb bliźniaków.

Sylwia remontowała mieszkanie u rodziców, potem zabrała się za swoje i co chwilę robiła metamorfozy balkonu.

Basia z kolei pomagała samotnej mamie w remoncie łazienki i współpracowała z telewizją HGTV przy dwóch odcinkach programu „Zróbmy sobie remont„.

Przez te kilka lat na blogu pojawiły się dziesiątki metamorfoz różnych mebli. Tych, które robiłyśmy własnoręcznie, ale i tych, które wyszły spod rąk naszych kursantów na warsztatach „Nie ma brzydkich mebli„. One nie raz i nie dwa nas po prostu zachwycały! Choć zdarzały się i takie, za które początkowo nikt nie dałby złamanego grosza. Jak taborecik odnowiony przez uczestniczkę naszych warsztatów w tym roku.

W tym naszym majsterkowaniu jedną z najfajniejszych rzeczy jest to, że możemy robić to razem (tak zaczynałyśmy z niemalże każdym projektem), że dzięki niemu poznajemy fantastycznych ludzi, którzy mają podobną zajawkę. I to nas cały czas pcha do przodu. A Wy, nasi Czytelnicy, staliście się częścią wielkiej społeczności Majsterek (i Majsterkowiczów, bo Panowie też nas czasem czytają 🙂 )

Z niektórymi z Was spotkałyśmy się już na żywo. I zawsze, ale to zawsze takie spotkania są dla nas ogromną przyjemnością! Wiemy też, że w odmętach internetu i przy pędzie, jaki towarzyszy nam na co dzień, nie zawsze jesteśmy w stanie wyłapać Wasze prace, które tworzycie.

Dlatego mamy dla Was propozycję i konkurs. Oznaczajcie swoje prace na Instagramie i Facebooku #zmajstrowane, a my w każdym kolejnym newsletterze oraz na specjalnym, konkursowym Instastory pokażemy Wam kilka najbardziej zachwycających, bądź zaskakujących prac!

Niech idea DIY idzie w świat, inspirujmy się nawzajem! Nie ważne, czy Wam coś wyjdzie czy nie, ważne jest przecież, to żeby próbować i cały czas się uczyć się od siebie nawzajem!

Na zachętę i z okazji 25-lecia serialu „Przyjaciół” mamy dla Was niespodziankę. Dwa najbardziej zaskakujące, najbardziej inspirujące fotki z hasztagiem #zmajstrowane i z oznaczeniem naszego profilu nagrodzimy naszymi czaderskimi plakatami. Konkurs zaczynamy we wtorek 24 września a potrwa co najmniej miesiąc czyli do 24 pażdziernika.

To jak, przyłączycie się do akcji? Zasypcie nas zdjęciami! Pokażcie wasze #zmajstrowane meble, mieszkania, pomysły na ozdoby. Pokażcie jak się przy majsterkowaniu się bawicie, jak się czasem męczycie, ale także, jak dzięki temu zmienia się Wasze życie.

Wasze M.

 

* AKTUALIZACJA: Ogłaszamy wyniki konkursu!

Kochani, trochę to trwało, ale zgłoszeń było sporo i każde jedno fantastyczne. Zachwycały nas Wasze zdjęcia przy pracy, ale też metamorfozy mebli czy pomysłowych projektów DIY. Ale musiałyśmy wybrać. Oto zwyciężczynie naszego konkursu. Plakaty jadą do Pimp_my_schrank i do Pracowni Projekt Przetwory. Takie oto dzieła podesłały nam dziewczyny. Aż trudno wzrok oderwać 🙂

Gratulujemy! Ale to nie znaczy, że konkurs #zmajstrowane się kończy. Szykujcie fotki, wkrótce kolejna edycja 🙂 Zapisujcie się na nasz newsletter, a dowiecie się o kolejnej edycji, jako pierwsi.

Wasze M.

 

0 Udostępnij