Igrzyska DIY. Dyscypliny i nagrody!

Już jutro ruszają pierwsze Igrzyska DIY! Chyba nie zaśniemy dziś z emocji. Oraz dlatego, że jeszcze przed nami wielkie szykowanie całej przestrzeni. Nadszedł więc moment, gdy zdradzimy Wam szczegóły majsterkowych dyscyplin w jakich zmierzą się uczestnicy. I oczywiście nagrody o które zawalczą.

Wyżej, szybciej, dalej! To oficjalne motto Igrzysk Olimpijskich. Igrzyska DIY, które odbędą się 1 i 2 marca w Poznaniu powinny mieć chyba raczej motto: Piękniej, kreatywniej, ciekawiej! 

Bo właśnie w kreatywności i upiększaniu mebli oraz domowych bibelotów będą ścierać się nasi uczestnicy. Oprócz szkoleń, o których już pisałyśmy TUTAJ oba dni będą również pełne zdrowej rywalizacji. Oczywiście takiej w klimacie DIY.  A dla wygranych przygotowałyśmy razem z partnerami naprawdę przydatne w majsterkowaniu (i tłuste, bo w końcu mamy Tłusty Czwartek) nagrody.

Oto dyscypliny sportowe w jakich zmierzą się olimpijczycy.

Sprint Majsterkowy

Do przerobienia, ozdobienia, pomalowania będą drewniane ramki, rustykalne plastry drewna, romantyczne szkatułki i praktyczne stojaki na wino. Styl wykonania: dowolny. Sportowcy będą oceniani w trzech kategoriach:

  • Na czas! – pod względem ilości wykonanych i zarazem najciekawszych projektów.
  • Na efekt! – projekt, który najbardziej spodoba się jury.
  • Na wynik! – głosowanie publiczności.

Nagrodami za tę dyscyplinę są zestawy: piękne albumy o designie oraz bony na zakupy farb o wartości do 100 do 500 zł.

Wielobój meblowy 

To będzie niezłe wyzwanie: w trzy godziny ozdobić, przerobić, pomalować ogólnie zrobić cudeńka z jednego z trzech klasycznych mebli: krzesła patczka, stolika nocnego i mini komody. Co wiecej mebel także zaaranżować we wnętrzu, tak by podkreślić jego nowy styl.


W tej kategorii oczywiście będą trzy miejsca na podium. I trzy nagrody!

I miejsce:  iPod by ułatwić zarządzanie blogiem.
II miejsce:  ekspres ciśnieniowy do kawy. Wiadomo, że kawa przy majsterkowaniu jest nieodzowna.
III miejsce:  kamera sportowa bardzo przydatna do robienia zdjęć w plenerze.

Szermierka o serce Majsterek 

Kategoria specjalna dla uczestnika, którego projekt najbardziej nam się spodoba, najbardziej nas zakoczy, najbardziej zainspiruje, czyli po prostu skradnie serce Waszych Majsterek.  W nagrodę będzie zestaw: elektronarzędzie, roczna cyfrowa prenumerata miesięcznika Pismo. Magazyn opinii i zestaw do pielęgnacji dłoni. Bo przecież każda Majsterka (i Majsterkowicz) potrzebuje dobrego sprzętu, dobrej intelektualnej rozrywki i zadbać o dłonie, którymi ciężko pracuje.

Chód długodystansowy

Igrzyska nie skończą sie wcale w 2 marca! By idea poszła w świat jest jeszcze dodatkowa kategoria: zdjęcie z #IgrzyskaDIY, które zbieże najwięcej polubień e mediach społecznościowych.
Ten konkurs potrwa do Dnia Kobiet czyli 8 marca, a nagrodą za najpopularniejszy fotos będzie bon na zakupy i album o designie.

Dodatkowe miejsce!

Musicie przyznać: szykuje się naprawdę kreatywny początek marca! Po cichutku zazdrościmy uczestnikom, że będą mieli szansę zawalczyć o takie cudeńka. I dlatego mamy jeszcze jedną niespodziankę: zwolniło nam się jedno, a właściwie nawet dwa miejsca (pokój w hotelu jest dwuosobowy) na Igrzyska!

Piszcie do nas: kto ma wolne moce przerobowe na piątek i sobotę i może wpaść do Poznania!
Adres: [email protected]

A my wcinamy ostatniego (aha…) pączka w pociągu i już dojeżdżamy do Poznania.

Wasze M.

AKTUALIZACJA:

Relację z Igrzysk przeczytacie TUTAJ a jeśli chcecie zobaczyć zwycięskie projekty zapraszamy TUTAJ.

0 Udostępnij