Majsterkowe 500+ Zrób sobie remont i wygraj 5 stów. KONKURS!

Pandemia dała nam w kość i to na różnych polach, ale to nie jest post, w którym chcemy Wam się żalić. Hołdujemy zasadzie – co nas nie zabije, to nas wzmocni. Dlaczego ogłaszamy wielkie majsterkowe odmrażanie! Zanim na dobre wrócimy z warsztatami, chcemy Was zaprosić do wzięcia udziału w konkursie na domową metamorfozę. Do wygrania super nagrody i szkolenia z nami.

Ten konkurs można wygrać niemal bez wychodzenia z domu. Nie namawiamy Was jeszcze do wielkich remontów, ale dlaczego by nie zrobić metamorfozy! Takiej bez konieczności zatrudniania ekipy, zamawiania drogich sprzętów, mebli czy przeprowadzki na miesiąc z własnego domu. Punktem wyjścia ma być to co już macie w domu.

O co chodzi? Jeśli masz już dość kuchennych szafek, płytek w łazience, starej terakoty w korytarzu, jeśli nie możesz patrzeć na paskudne, zżółkłe grzejniki czy betonową podłogę albo lastryko na ścianie – napisz do nas.  Przyślij zdjęcie tego pomieszczenia „przed” i parę słów o tym, jak chciałabyś je odmienić.

Najlepsze zgłoszenia nagrodzimy sowicie – wybranej trójce zorganizujemy indywidualne szkolenia, pomożemy w stworzeniu finalnej metamorfozy i profesjonalnej sesji foto odmienionego pomieszczenia.

Do wygrania:

3 nagrody pieniężne w wysokości 500 złotych!

farby renowacyjne od V33 potrzebne do remontu takich właśnie trudnych powierzchni, oczywiście ich zestaw zostanie dopasowany tak jakościowo jak kolorystycznie do danego pomieszczenia.

♡ fachowa pomoc Majsterek – przygotowanie moodboardu z kolorystyką i proponowanymi dodatkami oraz indywidualne szkolenie. Renowację przeprowadzicie samodzielnie.

♡ pakiet prezentów od Majsterek (nasze plakaty, książka i upominki, które przydadzą się podczas planowanej metamorfozy)

A na zachętę mamy dla Was jeszcze kilka przykładów metamorfoz, które same wykonałyśmy. Może one będą dla Was dodatkową inspiracją. Zobaczcie, jak zmieniła się łazienka w domu Alicji – malowanie płytek i cały remont zajęły niecałe dwa dni.

PRZED!

PO!

Zupełnie nowy wygląd zyskała też terakota na balkonie Sylwii, która zdecydowała się przemalować płytki we wzór karo. Efekt „wow” murowany, choć troszkę trzeba się było napracować. Ale i tu wszystko udało się zrobić w jeden weekend.

 

Chcecie poszaleć w podobny sposób? Piszcie do nas na adres [email protected] albo w komentarzach na naszych mediach społecznościowych.

Za 10 dni wyłonimy 3 zwycięzców  – oczywiście wybrańców pokażemy na blogu i razem zaplanujemy sobie remont.

Tutaj przeczytacie Regulamin Konkursu „Zróbmy sobie remont”.

Ale to nie koniec niespodzianek. Skoro zachęcamy Was do domowych remontów to mamy dla Was jeszcze jedną gratkę. Dziś wieczorem (godz. 20) na naszym fanpagu na Facebooku odbędzie się Facebook live (o TUTAJ można go znaleźć) z Joanną Kubiakowską i Barbarą Janish autorkami świetnej książki „Robię sobie remont. Dziewczyński poradnik”.

Z Asią i Basią pogadamy o tym czy kobiety mogą w remonty (oczywiście, że mogą!) i czego warto się nauczyć nawet jeżeli ma się profesjonalną ekipę remontową.

Wpadajcie posłuchać, zgłaszajcie się w konkursie i majsterkujecie!
Wasze M.

 

* Partnerem akcji jest firma V33, producent specjalistycznych farb do renowacji kuchni i łazienek. 

0 Udostępnij