10 najlepszych postów 2016 roku

To dopiero był rok! Dla Majsterek wyjątkowy, bo obfitujący w nowe dzieci… I to dosłownie. Ekipa nam się nie tylko powiększyła o Leona, ale narodziło się też wirtualne dziecko, czyli kanał na You Tube – Allegro Wnętrza. Ale dziś bohaterami wpisu nie będą najmłodsze pociechy majsterek, które jeszcze nie wyrosły z pieluch, lecz nasz pierworodny i już całkiem wyrośnięty – jeśli mierzyć to ilością klików – dzieciak, czyli o Blog.

Zebrałyśmy 10 najpopularniejeszych postów 2016 roku i publikujemy ranking „the best of…” To Wy byliście jurorami, bo lista opiera się na liczbie wejść. Co Was najbardziej zainteresowało? Co czytaliście najchętniej? Jest parę zaskoczeń:

 

10. Dzień Matki, czyli macierzyństwo bez ściemy…

Leon puszcza oczko

Leon puszcza oczko

O kur..cze pieczone! 8 miesięcy już minęło i szczerze mówiąc, to sama z przyjemnością teraz sobie przypomniałam, jak to było zaraz po narodzinach syna. Muszę powiedzieć, że wyjątkowo łagodna w ocenach wtedy byłam, chyba hormony jeszcze o sobie dawały znać 😉 Zmieniło się sporo, każdy dzień to nowa przygoda, ale o tym jeszcze napiszę 🙂 Tymczasem tym z Was, które są tuż przed porodem albo tuż po polecamy kilka zdań>>> o pierwszym spotkaniu oko w oko z Leonem.

9. Kuchnia do pracowni za 500 zł

Zainteresowanie tym postem przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Jak same dedukowałyśmy to chyba efekt 500+ 😉 W każdym bądź razie, jeśli chcecie zobaczyć szybką i tanią metamorfozę roboczej kuchni Majsterek zapraszamy TUTAJ==>

kuchnia-majsterki3

8. Bejcowanie i rodzaje bejc 

Bejcowanie to jedna z podstawowych technik dekorowania i wykańczania drewna. Nadaje kolor, dodaje głębi. Ze zwykłej sosny w mgnieniu oka możemy zrobić kilkusetletni dąb. No dobra, dobra, dąb to nie będzie, ale przynajmniej kolor będzie się zgadzał. Kto przegapił koniecznie niech zajrzy na bloga ==>.

bejce

7. Remont pokoju dla chłopca

Wiosna i lato to czas na metamorfozy naszych mieszkań. Gdy już opadł kurz po remoncie pracowni i naszych własnych kawalerek znalazłyśmy sobie inny obiekt zainteresowania… Odmalowałyśmy pokój Antka, który zwyciężył w naszym urodzinowym konkursie. Musimy przyznać, że fajnie się z nim pracowało, bo tak jak my lubi zdecydowane kolory. Sam je wybierał! 🙂 Zobaczcie sami co nam z tego wyszło ==>

pokoj6

6.  Drewniana zabawka kółko i krzyżyk

Adam Słodowy rządzi! Na warsztat wzięłyśmy jego projekt i tak nam się spodobał (i Wam 🙂 ), że później powtarzałyśmy go zarówno na warsztatach w Pokój na lato jak i w nagraniach dla Allegro Wnętrza: 

ARVE Error: Mode: lazyload not available (ARVE Pro not active?), switching to normal mode
5. Choinka z mozaiki

Ku naszemu zaskoczeniu, nie tylko my jesteśmy fankami alternatywnych choinek. W grudniu zaszaleliście z klikaniem w post o naszych mozaikowych choinkach i to aż tak skutecznie, że znalazły się na 5 miejscu! WOW! 🙂 Musimy przyznać, że postawiliście poprzeczkę wysoko i już zaczęłyśmy się zastanawiać czym Was zaskoczyć w przyszłym roku…

Choinka na święta Bożego Narodzenia

4. Balkon w stylu boho

Wspominałyśmy już, że lubimy kolory? Ten balkon u Sylwii to istna kwintesencja naszego podejścia! Tym bardziej nas cieszy, to że ten wpis znalazł się tak wysoko w tym zestawieniu 🙂 a i z jakim sentymentem teraz patrzymy na fotki… ach chciałoby się krzyknąć „co za skwar!” 😉

letni balkon

3. Szafka ze skrzynki wojskowej

I nasza złota trójka! Nawet się specjalnie nie dziwimy, w tym roku trwał istny szał na skrzynie wojskowe! Nasz projekt robił furorę, może to było pokłosie warsztatów organizowanych w naszym warsztacie przez Gosię z Odnawialni i naszych warsztatów w Pokoju na lato? Kto wie… w każdym bądź razie, to niekwestionowany hit lata 2016!

majsterki-skrzynia-wojskowa-szafkalogo

 

2. Biureczko z niespodzianką

Na podium znalazło się tez biureczko z niespodzianką. Cieszy nas to niezmiernie, bo Sylwia spędziła kilka ładnych weekendów nad tym, żeby doprowadzić je do ładu i składu. Wyszło całkiem fajnie, a Wasze kliki udowodniły, że warto się starać!

14184362_10206947830162900_1361394885640785818_n

1. Renowacja PRL-owskiej komody

No dobra, przyznamy się, to małe kłamstewko z naszej strony. Post został opublikowany na koniec 2015 roku, ale to w 2016 zrobił prawdziwą furorę! Tylko dlatego, że same mamy do niego sentyment, postanowiłyśmy go uwzględnić. Ach ta tęsknota za starymi czasami… tfu meblami 😉 Zmagania Basi i jej bardzo oryginalnej komody na wysoki połysk były niekwestionowanym zwycięzcą naszego-waszego rankingu.

Komoda-wysoki-polysk7L

 

Tak było w 2016 roku, a jak będzie w tym? Skoro dobrnęliście aż tu, to właśnie Was chcemy zapytać, jaki ma być ten rok. O czym chcecie poczytać, w czym Wam możemy pomóc, czego Wam brakowało, a czego mieliście już dosyć. Chcemy Was prosić o opinię, kliknijcie w ankietę poniżej to zajmie tylko 3 minuty:

Ankieta

Chcemy też Wam podziękować, że przez ten rok byliście z nami. Docenialiście rzeczy, które nam się udały… ganiliście za błędy, jakie nam się zdarzały i byliście wyrozumiali, gdy dopadał nas totalny marazm (z czego nieszczególnie jesteśmy dumne) 😉 Jeszcze raz dzięki! Ściskamy noworocznie!

Wasze M.

0 Udostępnij