Terminarz warsztatów na listopad 2019

Jesieniucha daje Wam się we znaki? Jest na nią sposób. Wpadajcie do nas na warsztaty! Przy kawce, ciachu i w dobrym towarzystwie deszcz, szaruga i jesienna słota nie mają szans. Zwłaszcza, że w listopadzie mamy dla Was znakomitą ofertę:

Tradycyjnie, będą nasze majsterkowe warsztaty z odnawiania mebli (23 listopada) i Gosi z bloga odnawialnia.pl (9-10 listopada) , ale też tapicerowanie pufy (24 listopada) i plecenie makram (16 listopada). Sprawdźcie i zapisujcie się koniecznie!

Zanim jednak przejdziecie do oferty warsztatów, przypominamy Wam, że szukamy współlokatorów do pracowni. Potrzebujesz miejscówki do odnawiania mebli, sesji fotograficznych czy do kręcenia wideo? Dołącz do nas! TUTAJ piszemy więcej o warunkach i pokazujemy przestrzeń. Casting trwa 😉

1. ODNAWIANIE Z MAJSTERKAMI, CZYLI „NIE MA BRZYDKICH MEBLI”

Na naszych zajęciach przywrócicie do życia każdą maszkarę! Pokażemy różne metody oczyszczania mebla, przeszkolimy z tego, jak odróżnić politurę od lakieru. Wspólnie wybierzemy też najlepszą metodę na wykończenie i udekorowanie mebelka. Więcej informacji o tych warsztatach znajdziecie TUTAJ. Jeszcze mamy ostatnie miejsca, więc piszcie do nas na [email protected]

Pod koniec listopada szykujemy też dla Was dzień otwarty w pracowni i niespodziankę przygotowaną wraz z Odgraciarnią. Szczegóły już wkrótce. Jeśli nie chcecie przegapić – zapiszcie się na nasz newsletter!

 

2. ODNAWIANIE KRZESEŁ CYKLINAMI

Dla meblomaniaków będzie w listopadzie jeszcze jedna niespodzianka czyli dwudniowe warsztaty z Gosią, pogromczynią cyklin z bloga Odnawialnia.pl. Warsztaty odbędą się 9-10 listopada i kosztują 520 zł. Wszystkie informacje organizacyjne opisane są TUTAJ.

Ale nie samymi meblami człowiek żyje więc zapraszamy też na warsztaty dla fanów lżejszego Zrób to sam.

3. WARSZTATY Z MAKRAMY – DEKORACJA ŚCIENNA

Dla tych z Was, którzy chcieliby spróbować plecenia makram zarezerwowałyśmy 16 listopada. Odbędą się wtedy zajęcia z dziewczynami z Roots of Macrame. Zasady i tematykę opisujemy poniżej.

 • kiedy: 16 XI 2019
 • godz. 11.00 – 14.00
 • koszt: 190 zł/os
 • zapisy:
 • zapisy: [email protected]

W trakcie 3h warsztatów poznacie podstawowe sploty, które pozwolą na wykonanie pięknej dekoracji ściennej metodą plecenia sznurków tj. MAKRAMY.

Pokażemy od podstaw, jak wykonać sploty tak, aby utworzyły efektowne dekoracje ścienne w stylu etno czy boho. Opowiemy Wam o przygodzie ze sznurkami, o fajnych blogach, grupach i o tym, gdzie szukać inspiracji.

Każdy z Was otrzyma skrypt z istotnymi informacjami dot. rodzajów sznurków, węzłów, ilości materiałów, czy odpowiedzi na podstawowe pytania – m.in. jakiej długości powinny być sznurki, żeby zrobić makramę?

W cenie zawarte są wszystkie potrzebne materiały do zrobienia pierwszej makramy; drewniany trzonek, sznurek 100 mb, napoje (woda, soki, kawa, herbata) oraz drobne przekąski typu słodycze i owoce.

Rezerwacja miejsca

Aby zarezerwować miejsce wymagane jest mailowe zgłoszenie r[email protected] i wpłata zaliczki w wysokości 90 zł w terminie 7 dni od daty zgłoszenia; w razie rezygnacji z warsztatów zaliczka podlega zwrotowi, jeżeli rezygnacja nastąpi najpóźniej 4 dni przed warsztatami. Ilość miejsc jest mocno ograniczona.

4. TAPICEROWANA PUFA 

To uwielbiane przez Was warsztaty prowadzone przez duet: Kasię i Dominika z Meblovych Kreacji. Po raz kolejny będzie możliwość wykonania pięknych, tapicerowanych puf. Każdy z uczestników otrzyma stelaż wraz z nóżkami na bazie którego wykona oryginalną i niepowtarzalną pufę.

Do wyboru jest kilkanaście ciekawych i modnych tkanin.

 • kiedy: 16 XI 2019
 • godz. 10-14 (I tura) 15-19 (II tura)
 • koszt: 190 zł/os
 • zapisy: [email protected]


Będzie można poznać kilka przydatnych technik

 • podstawy tapicerowania
 • używanie pneumatycznych takerów
 • szycie lamówki na maszynie
 • wykańczanie woskiem i farbami drewnianych nóżek.

Zastrzegamy, że wszystkie warsztaty odbędą się, jeśli zbiorą się odpowiednio liczne grupy chętnych.

Oczywiście to jeszcze nie koniec, cały czas pracujemy nad kolejnymi niespodziankami. Jeśli macie jakieś propozycje, to piszcie do nas. Chętnie Was ugościmy zarówno uczestników jak i prowadzących. Nasza pracownia przy ul. Mińskiej 65 w Warszawie stoi dla Was otworem!

Jeśli szukacie fajnych warsztatów manualnych, rozwijających waszą kreatywność, pozwalających odetchnąć od codziennych zadań i oczyścić umysł zapiszcie się na nasz newsletter! Będziecie jako pierwsi na bieżąco dostawać informacje o terminach zajęć i wolnych miejscach. Newsletter znajdziecie na samym dole naszej strony.

A jeśli sami prowadzicie warsztaty i szukacie miejsca, gdzie moglibyście je zorganizować piszcie śmiało do nas pod adres [email protected]

Wasze M.

0 Udostępnij