Szukasz pracowni? Pracuj z nami!

Jeśli szukacie miejsca na kreatywne działania, przyjaznej przestrzeni, w której chcielibyście się twórczo wyżyć, brakuje Wam studia do kręcenia wideo, robienia zdjęć, albo organizowania warsztatów, to mamy dla Was dobre wieści. Szukamy współlokatorów!

Ci z Was, którzy są z nami od dawna być może pamiętają, że niemal równo cztery lata temu udało nam się szczęśliwie (ze 123 proc. zakładanej kwoty!) zakończyć zbiórkę na remont 100 metrowej przestrzeni w starej praskiej drukarni. Od tamtej pory nasza pracownia przechodziła co i raz spore zmiany. Powstała piękna antresola, przemontowywałyśmy ją już kilka razy, pojawiły się w niej i znikały kolejne meble, podobnie jak współlokatorzy.
Dziś urządzona jest już tak, że czujemy się w niej jak w drugim domu, za to brakuje nam do niej towarzystwa. Czyli szukamy nowych współlokatorów, którzy to miejsce pokochają równie gorąco co my!

Kim są Majsterki?

Jeśli jeszcze u nas nie byliście i nie wiecie w ogóle, kim jest trio majsterkujących lasek, to wrzucamy taki mały przewodnik:

 • Majsterki tworzą trzy przyjaciółki – Alicja, Sylwia i Basia. TUTAJ piszemy więcej o sobie. To, co robimy na codzień z majsterkową pasją nie ma nic wspólnego. Basia i Sylwia są dziennikarkami, Alicja marketingowcem. Znamy się jak łyse konie, pięć lat temu założyłyśmy bloga i od tego czasu szkolimy siebie i innych z odnawiania mebli oraz szeroko pojętych działań spod znaku ZPT. Zarażamy pasją oraz filozofią DIY kogo się da 😉 Da się nas lubić 🙂
 • od czterech lat prowadzimy pracownię. Same ją wyremontowałyśmy i urządziłyśmy
 • jesteśmy aktywne zawodowo – poza pracownią mamy stałe prace, więc w pracowni jesteśmy głównie w weekendy, dlatego w pracowni jest miejsce na więcej takich pozytywnie zakręconych wariatów.

Dla kogo pracownia?

Nasza pracownia to Ponad 100 metrów kwadratowych w budynku z lat 50-tych przy ul. Mińskiej 65 w Warszawie. Wysoka na 5 metrów, jasna, industrialna przestrzeń. TUTAJ znajdziecie więcej aktualnych zdjęć. Do tego dochodzi niewielki magazynek oraz antresola.

W pracowni odbywają się nie tylko nasze warsztaty z cyklu „Nie ma brzydkich mebli„, ale też wiele innych. TUTAJ poczytacie więcej o ofercie na październik. Cykliczne warsztaty prowadzi u nas Kasia i Dominik z Meblowych Kreacji, czy Gosia z Odnawialni. Jeśli więc jesteś naszym duchowym bratem lub siostrą, kręci Cię stolarka, rzemiosło, ręczne robótki i potrzebujesz przestrzeni do tego, żeby samemu podziałać, albo organizować warsztaty, to jest przestrzeń dla Ciebie.

Ale nasza pracownia to miejsce nie tylko kreatywnej pracy, lecz również doskonała przestrzeń na eventy oraz do kręcenia wideo czy robienia zdjęć. Masz kanał na YouTube? Robisz zdjęcia? Potrzebujesz miejsca na sesje produktowe? Nasza przestrzeń jest idealna dla Ciebie! Doskonałe światło i rekwizyty w cenie 😉

Właśnie w naszych 100 metrach miała premierę nasza książka, a po dwóch latach także premiera książki Gosi Budzich (zmieścili się i goście słuchający dyskusji i wystarczyło przestrzeni na catering i rozmowy przy winie) tutaj prezentowałyśmy też wyniki pierwszego raportu o DIY w Polsce, przygotowanego przez Allegro. Tutaj same kręcimy swoje wideo na nasz kanał na YouTube.
Ale nasza pracownia trafiła też i do innych nagrań: reklamy ING, fragmentów programu Doroty Szelągowskiej a niedługo pokaże się nawet… w „Naszym nowym Domu” Polsatu.

Zasady i cena wynajmu

Niestety nie jest tak, że mamy to miejsce z jakimiś upustami od miasta, nie ma żadnych specjalnych warunków, więc koszty wynajmu tej przestrzeni są spore. Ale jak wiadomo, w grupie siła, więc mamy nadzieję, że wspólnie uda nam się udźwignąć ten ciężar. Wiemy, że majsterkowicze i wszystkie wolne ptaki, które potrzebują tego rodzaju miejsca do kreatywnych działań, mają różne wymagania, dlatego stworzyłyśmy elastyczny cennik z ofertą na jednorazowy wynajem i długofalową współpracę.

Jednorazowy wynajem:

 • wynajem pracowni na 1 dzień warsztatów – 500 zł
 • wynajem pracowni na 2 dni warsztatów – 800 zł
 • wynajem pracowni na godziny 50 pln/h (minimalny czas wynajmu 3h)
 • wynajem komercyjny na eventy lub do nagrań – 1500 pln netto/dzień

Specjalna oferta dla Współlokatorów:

1100 zł netto miesięcznie obejmuje:

 • gwarantowane 5 dni w miesiącu korzystania z pracowni (możliwa wyłączność na te dni);
 • możliwość korzystania z pracowni we wszystkie dni wcześniej nie zarezerwowane przez pozostałych współlokatorów (na zasadzie współdzielenia przestrzeni).
 • korzystanie z narzędzi ręcznych i elektronarzędzi dostępnych w pracowni (wkrętarki, piły, szlifierki, wiertarki) W przypadku organizowania warsztatów dostęp do narzędzi ustalimy sobie indywidalnie, ale na pewno się dogadamy.
 • korzystanie z kuchni (ekspres kapsułkowy, mikrofalówka, płyta indukcyjna, naczynia).
 • nasza pomoc w organizacji wydarzeń zarówno ta w internetach (nagłośnimy, zareklamujemy) jak i praktyczna (czyli jak i co załatwić na Mińskiej i w okolicy).

Docelowo chciałybyśmy zebrać ekipę złożoną z 3-4 osób. Dzięki temu jest szansa nie tylko miejsce utrzymać, ale przede wszystkim sprawić, że będzie tętniło życiem przez cały tydzień.

Piszcie do nas na Fejsach, Instagramach albo na mail [email protected]

 

Autorem zdjęcia tytułowego jest Krystian Szczęsny.

0 Udostępnij