Wyniki Konkursu!

Łącznie w konkursie „Cotton balls na jesień”  na wykonanie własnych świecących kul spłynęło 30 projektów. Wybrałyśmy z nich finałową piątkę, na którą w dogrywce w ciągu 24 godzin zagłosowało aż 702 osoby!
Nadszedł czas na wyniki konkursu: 

  • Basia Łapaczyńska-Kaczmarek (51%, 359 Głosów)
  • Anna ChaDe (32%, 225 Głosów)
  • Judyta Greding (7%, 47 Głosów)
  • Aneta Szopa (6%, 42 Głosów)
  • Małgorzata Zarzyka (4%, 29 Głosów)
    Czyli z wynikiem  51 procent wybrany przez siebie zestaw Cotton Ball Lights wygrała Basia Łapaczyńska – Kaczmarek i jej szydełkowe przepiękne kule:
    Basia Łapaczyńska-Kaczmarek cotton balls

Ale uwaga i dla pozostałych finalistów mamy nagrody!
Anna ChDe i jej świetny projekt kuli do pokoju dziecięcego w nagrodę za drugie miejsce dostaje zaproszenie na majsterkowe warsztaty (do wyboru wersja dla rodziców z dziećmi lub renowacji mebli), które od listopada będziemy regularnie urządzać w naszej nowej pracowni.
A dla Judyty Greding, Małgorzaty Zarzyki i  Anety Szopy marka Cotton Ball Lights ufundowała bony o wartości 50 zł do wydania na kule w jej sklepie.

To jeszcze nie koniec nagrodzonych. Razem z Asią z Cotton Ball Lights postanowiłyśmy przyznać specjalne wyróżnienie dla Karoliny Augustyn za te przepiękne papierowe ozdoby, nie będące cottonkami, ale tak nas urzekły, że w nagrodę autorka tez dostanie mały zestaw świecących kul.
ozdoba
Wszystkim, którzy wzięli z nami udział w zabawie bardzo dziękujemy, nagrodzonym gratulujemy i prosimy podeślijcie nam swoje adresy, pełne nazwiska i numery telefonów by uzgodnić odebranie nagród!
Tak nam się ten konkurs spodobał, że już planujemy kolejne a więc zaglądajcie do nas i niech Zrób To Sam będzie z Wami!

Wasze M.

0 Udostępnij