Ostatnie wolne miejsca na grudniowe warsztaty! TERMINARZ

Szukasz prezentu pod choinkę? Mamy dobrą wiadomość, zostało kilka ostatnich miejsc na grudniowe warsztaty w naszej majsterkowni, podczas których można taki prezent samodzielnie zrobić. Co więcej można też będzie prezenty zdobyć za grosze zdobyć podczas wielkiej Odgraciarni. 

Zamiast popadać przedświąteczną gorączkę zapraszamy by tym razem wpaść do nas. Grudzień w naszej pracowni szykuje się prawdziwie gorący i naładowany niespodziankami.
Oto rozkład jazdy na ostatnie tygodnie tego roku na Mińskiej 65.

ODGRACIARNIA

30 listopada
Dzień otwarty w godz. 10-17, wyprzedaż 12-15
Przejrzymy nasz magazynek i będziemy po taniości lub wręcz za darmoszkę pozbywać się różnych majsterkowych cudów. Takich jak choćby skrzynka… drewnianych wałków do ciasta. Za nic nie możemy sobie przypomnieć skąd wzięło się ich u nas kilkanaście. Wiemy za to, że każdy można będzie u nas zdobyć za… 3 zł.

O innych ciekawostkach, w tym farbach kredowych i elektronarzędziach piszemy TUTAJ i w wydarzeniu na Facebooku. Zapraszamy też tych, którzy też chcą się pozbyć swoich domowych sprzętów. Wyprzedaż jest garażowa a więc otwarta dla wszystkich chętnych, wstęp i wystawienie swoich przedmiotów za darmo. Niesprzedane i nierozdane rzeczy właściciele zabierają ze sobą.

PUFY Z WOJSKOWYCH SKRZYŃ

1 grudnia, w godzinach 10-18 
koszt: 380 zł

Gosia z Odnawialni zaprasza na kreatywne warsztaty zmieniania skrzynek po nabojach w przytulne pufki. To nie tylko okazja by się majsterkowo wyszaleć ale także by zrobić wyjątkowy prezent. I UWAGA Gosi zostały już tylko 2 wolne miejsca.
W sprawie zapisów piszcie na adres [email protected].

ODNAWIALNIA MEBLI Z CYKLINĄ

7-8 grudnia, w godzinach 10-17.
koszt: 520 zł
Gosia Budzich w czasie dwudniowych warsztatów nauczy nie tylko renowacji małego mebla (także tapicerowanego) ale także wdroży was w tajniki dobrego ostrzenia i używania cykliny.
W sprawie zapisów piszcie na adres [email protected].

NIE MA BRZYDKICH MEBLI

15 grudnia, godz. 10-18
cena: 350 zł.
Jeżeli zalega Ci stary, wydawać by się mogło, że beznadziejny mebelek ale jednak trochę szkoda go wyrzucić to te warsztaty są właśnie dla Ciebie. Będziemy po raz kolejny czarować i zmieniać kopciuszki w księżniczki!
UWAGA: zostały nam już tylko 2 wolne miejsca.
W sprawie zapisów piszcie na adres [email protected].

To nie koniec atrakcji w naszej pracowni, bo oprócz warsztatów odbędą się w niej jeszcze dwie świetne imprezy. Jednak zamknięta (ale obserwujcie naszego Instagrama szczególnie 6 grudnia, bo obiecujemy będzie się sporo działo), a jedna jak najbardziej otwarta szczególnie dla fanek (tak to babska inicjatywa) książek wszelakich. Chcecie wiedzieć więcej? Zapiszcie się do grupy Books&Boobs (TUTAJ można ją znaleźć) i … wpadajcie do Waszych Majsterek!

Wasze M.

0 Udostępnij