Książka „Majsterki”. Idealny prezent dla majsterkowiczów.

Często zadajecie nam pytanie: co na prezent? dla mamy, dla babci, dla dziewczyny?

Szczerze powiedziawszy same miałyśmy z tym problem, dlatego jak to zazwyczaj z nami bywa kilka lat temu wzięłyśmy sprawy w swoje ręce…. i napisałyśmy książkę!

Z jednej strony jest to bezpośrednia odpowiedź na pytanie „co na prezent?”- no jak to co, naszą książkę!

Z drugiej strony chciałyśmy Was zainspirować do samodzielnego eksperymentowania z drewnem, z meblami, ale też z różnymi innymi materiałami, które często mamy pod ręką, lub wystarczy niewielki wkład finansowy i powstanie kilka fantastycznych dodatków do domu.

Książkę, nazwaną po prostu „Majsterki”, choć po drodze było kilka innych pomysłów, znajdziecie w sprzedaży m.in w Empiku (>>>>TUTAJ).

Możecie ją też zamówić bezpośrednio u nas pisząc na adres: [email protected]. Cena 50 zł + koszty wysyłki. 

W naszej publikacji jest tak jak w życiu: kolorowo, wesoło, majsterkowo, bo pokazujemy 30 różnych, nowych projektów. To książka zarówno dla amatorów majsterkowania, jak i zróbtosamowiczów z doświadczeniem. Znajdziecie w niej sporo tipów,  podpowiedzi oraz gotowych instrukcji. Trochę więcej o tym, co jest w środku mówi sama okładka.

Majsterki - 30 projektów DIY dla każdego

Okładka, nad którą główkowanie trwało naprawdę długo. Bo oczywiście fajnie pokazać kobiece oblicze DIY, ale jak nie przegiąć? Elegancko czy roboczo? Kolorowe? Czy bardziej stonowane? Zdradzić na niej, jakie projekty pokazujemy w środku, czy jednak zmusić czytelnika do przeczytania całości?

Sami zobaczcie, jakie były propozycje okładki odrzucałyśmy po drodze…

 

Ale okładka to pikuś. Najważniejszy jest przecież sławetny „content”. Tu mozemy Wam zagwarantować, że nie zabraknie niespodzianek.

Dowiecie się między innymi jak odnowić biurko, jak zrobić samodzielnie tacę, jak wybrać tapetę do stylizacji mebli i nad jakim projektem rzucałyśmy najbardziej „mięsem”.

Zrób sam, zamiast kupować nowe, a wyjdzie wszystkim na zdrowie 😉 O tym, że to wcale nie musi być drogie, pracochłonne ani trudne, przekonujemy właśnie w naszej książce.

Dla tych z Was, którzy szukają inspiracji, zobacie kilka zdjęć  projektów, które szczegółowo opisujemy w książce.

Metamorfoza  drewnianej szafki do pokoju dziecięcego.

Stół „hairpin legs” potocznie zwany szparką.

Biurko, wieszak z wiosła i maszyna do szycia oraz krzesło. Meble odnawiane przez Majsterki

 

 

—————————————————————————————-

Na koniec mamy jeszcze dla Was konkurs! Do wygrania oczywiście nasze dzieło wraz zestawem upominków. Do rozdania my trzy egz. ksiązki. A zasady?
Bardzo proste!

1.Zapisz zdjęcie tytułowe wpisu z okłądką naszej książki.
2.Przerób je w dowolny sposób. Czy zrób małe okłądkowe Zrób To Sam: można dodać filtry, poszaleć z naklejkami, dorysować resztę otoczenia, np. co jeszcze lezy na drewnianym stoliki? Technika absolutnie dowolna, szalone pomysły mile widziane.
3. Opublikujcie zdjęcie na Facebooku lub Instagramie (na własnych kontach, nie w komentarzach do wpisu) do 19.11.2017 do godz 24:00 .
4. W poście użyjcie hashtagu #ksiazkamajsterki i oznaczcie nasz profil.
4.Jedna osoba może wykonać kilka prac
5.Nie ma ograniczeń wiekowych
6. W Poniedziałek, 20.11.2017 wybiorzemy najciekawsze prace i ogłosimu wyniki konkursu !
POWODZENIA!!!!

Wasze M.

0 Udostępnij