Warsztaty w pracowni w styczniu

 

Mały urlop od blogowania miałyśmy do 15 stycznia i wystarczy! Kto nas zna i tak wie, że to nasze urlopowanie skończyło się: walką ze starym biurkiem, czyszczeniem fajnych krzesełek sprzed kilku dekad, urządzaniem magazynku w pracowni (7 ogromniastych i ciężkich jak diabli regałów do rozkręcenia, przewiezienia, zataszczenia i skręcenia) oraz planowaniem projektów, wpisów i przede wszystkim warsztatów na najbliższe kilka tygodni! Zostało nam już praktycznie tylko urządzić mini aneks kuchenny, by pracownia była w pełni gotowa.
Urlop, aha…

Ale teraz już na poważnie wracamy! Oto, co dla Was szykujemy na najbliższe tygodnie.

W styczniu jeszcze wstrzymujemy się od warsztatów meblarskich (wciąż buduje nam się antresola, więc jeszcze brakuje nam miejsca na duże roboty) ale za to będzie kilka innych atrakcji!

23 i 24 stycznia:

DNI OTWARTE!

godz.: 11-18

DNI OTWARTE w naszej pracowni oznaczają, że każdy chętny (wystarczy wcześniej dać nam znać mailowo, lub na Facebooku) może wpaść z mebelkiem, paletą, skrzynką, skrzynią wojskową czy jakimś innym ciekawym cudem, nad którym będzie mógł sobie u nas popracować. Oczywiście wszelkie narzędzia, elektro-narzędzia, farby, bejce, woski, lakiery, wkręty, kleje, kawałki forniru i inne cuda do Waszej dyspozycji. Podobnie jak nasza pomoc. Tyle, że nie organizujemy konkretnej grupy warsztatowej i nie narzucamy żadnego tematu.

warsztaty.majsterki43

Cena: 70 zł za jeden dzień, 130 zł za dwa dni pracy.
Jeżeli chcecie wpaść na krócej odezwijcie się dogadamy inny cennik.

30 stycznia:

WARSZTATY DLA DZIECI

godz.: 14-16.30

warsztaty
Zima w pełni, planujemy więc robić z dzieciakami karmniki dla ptaków. Przygotujemy dwa-trzy projekty o różnym stopniu trudności, tak by mogły je wykonać przy pomocy rodziców także młodsze dzieci (warsztaty dla dzieci w wieku od 5-6 lat). Starsze dzieci wykonają zaś klasyczny karmnik z drewna.

Cena: dziecko z dorosłym 50 zł, dorosły i dwójka dzieci 75 zł, dorosły i trójka dzieci 90 zł.

7 lutego:

WARSZTATY WALENTYNKOWE DLA DOROSŁYCH

godz.: 14-18

walentynki palety
Będziemy z palet robić romantyczne tace śniadaniowe, półeczki na filiżanki do kawy/herbaty, drewniane serca do zawieszenia zdjęć i inne eko-ozdoby w romantycznym klimacie.
cena; 100 zł od osoby, pary: 150 zł.

 

Wszystkie warsztaty odbywają się w naszym lokalu: Mińska 65, 2 p. lok. 246 – powinny się za chwile pojawić tablice pomagające nas odnaleźć.
Oczywiście oprócz pracy oferujemy: kawę, herbatę, wodę i soki.
Podczas warsztatów robimy półgodzinne przerwy na posiłek i jak zawsze proponujemy: przynieście coś ze sobą najlepiej tak, by można zjeść to wspólnie. To zawsze bardzo przyjemna część warsztatów 🙂

Zapisy na [email protected] 

Wasze M.

 

 

0 Udostępnij