Udało nam się zebrać 14 802 zł! Dziękujemy :)

Zbiórka na remont naszej pracowni prowadzona na Polak Potrafi razem z Julką z LofLov i Klaudią z MoiMili była dla nas prawdziwym wyzwaniem. I to, że się udała i to udała z takim fajnym wynikiem to zasługa Was wszystkich, którzy nam pomogliście.
Chciałybyśmy więc gorąco podziękować wszystkim 167 osobom, które nas wspomogły wpłatami, ale nie tylko im. Całkiem spora grupa ludzi pomagała nam w inny sposób –  nagłaśniając zbiórkę, pisząc o niej, doradzając nam przy remoncie i po prostu wysyłając dużo pozytywnej energii.
Uznałyśmy, że im po prostu musimy podziękować tym osobnym wpisem.

Wspierali nas super DIY-działacze i blogerzy: 
Baba Ma Dom (Doroto sama wiesz, za co gorąco Ci dziękujemy), Projekt UmM, Yan Cieśla (Krzyśku DZIĘKI!), Domowa Stolarnia, 3R’s, Refreszing (całusy!), Piąty Pokój (zauważyłyśmy, zauważyłyśmy!!!!), GDEL and Friends (musimy koniecznie wpaść z prezentem), Dom Palet (kiedy następna wspólna robota?) oraz Sposób na Remont (zapowiada się dłuuuuga współpraca).
Zajrzyjcie na ich strony i fanpage – warto, bo robią świetną robotę!!!

Swoimi tekstami o naszej inicjatywie bardzo nam pomogli ją nagłośnić dziennikarze: Izabela Marczak w InnPoland, Piotr Halicki w Onet.pl, Kuba Chełmiński w Gazecie Stołecznej i Janek Stradowski czyli Człowiek.2.0.

Bardzo fajne reportaże zrobiły też Joanna Bogusławska z Polskiego Radia (wyemitowany w Czwórce) i Dominika Stefańska ( jest też coachem i pomaga w tworzeniu wizerunku – zajrzycie do niej) telewizyjny dla Benefit TV.

Czytajcie, oglądajcie i słuchajcie ich nie tylko, gdy piszą o Majsterkach bo to super profesjonaliści!

Finansowo wsparły nas też firmy: Den Braven, który na początkowym etapie projektu wsparł nas materiałami niezbędnymi do „wyprowadzenia na ludzi” ścian i podłogi. Dekoral, który nie tylko podarował nam farby w różnych wymyślnych kolorach, ale również wsparł nas wiedzą nie tylko z zakresu doboru kolorów. Jednym z naszych patronów jest również Topex, który już wkrótce zagości na naszych warsztatowych regałach.

Wsparły nas też małe biznesy, które doceniły czyjąś przedsiębiorczość.
Dziękujemy: Cotton Ball Lights (czyli piękne oryginalne cotton balls), MakoBags (cudowne, dopracowane w każdym szczególe torby i buty projektowane przez dwie fajne dziewczyny), Michał Mrożek (mistrz fotografii), DoGATAilla (zwariowane obroże, torebeczki, szelki i inne gadżety dla psów i kotów), MaszMedia oraz Agencja Medialna (trzy super ekspertki od PR), Od-Nova Salon Urody (mistrzynie upiększania kobiet i nie tylko).
Pamiętajcie o nich zgodnie z karmą tak, by dobro do nich wróciło!

Te fajowe zdjęcia do akcji zrobił nam zaś Łukasz Młodziński, czyli mlodzinskiphoto.com

MAJSTERKI

MAJSTERKI BY ŁUKASZ MŁODZIŃSKI

Zaś filmik, który bardzo nam pomógł w zbiórce to działo Mirona i Filipa! 🙂

No i oczywiście, jak to mawiają Amerykanie last but not least i tak jak zawsze dziękują zdobywcy Oscarów: mamom, tatom, siostrom, braciom, chłopakom obecnym i byłym oraz wszystkich przyjaciołom, którzy nam pomogli w realizacji tego szaleńczego pomysłu!

Malowanie mam już praktycznie skończone. Została nam jeszcze do zrobienia, załatwienia, zmajstrowania: antresola, drzwi do magazynku, meble do kącika kuchennego oraz wyposażenie warsztatu. Uff sporo ale podwijamy rękawy i do roboty! 🙂

Wasze M.

0 Udostępnij