Głosowanie, czyli trochę pracy na Święto Pracy

Chyba ciężko sobie wyobrazić lepszy moment niż Międzynarodowy Dzień Solidarności Ludzi Pracy na ogłoszenie wyników konkursu „Moja praca, moja pasja”.
Szczególnie, że praca połączona z pasją to naprawdę sprawa godna świętowania.
Tyle, że na konkurs zgłosiliście tyle zdjęć – ponad 80 od 55 autorów i tak fajnych, pomysłowych, inspirujących, że wybór jednego najlepszego był po prostu niewykonalny!

Połączone moce jury Majsterek i Microsoftu obraadowały, obradowały i uznały, że jednak chyba się nie dogadają co do wygranego. Postanowiliśmy więc zwalić to na Was! Czasem trzeba być przecież też mistrzem delegowania obowiązków i z okazji Święta Pracy dać popacować innym. Oto piątka finalistów, którzy mają szanse na Lumię 950.

 1. Michał Misiek Patora, czyli PapaTimberMichał Misiek PatoraPapa Timber tak sam o tym zdjęciu napisał „Pokazać jeden dzień na jednym zdjęciu? Niemożliwe?! Ojciec, bloger, Fotograf, DIY Lover, Stolarz Amator, farmer każdego dnia w innej kolejności! (zdjęcie wykonane specjalnie na ten konkurs z udziałem połowy moich dzieci czyli syna Maksa i niecałej połowy trzody.”

 2. Justyna Lila PiłatowskaLubie Drewno konkurs
  I jeszcze oprócz zdjęcia załączyła takie oto dzieło poetyckie:
  „Jestem sobie Lila z drewna….tfuu..z Klinika Drewna
  Wszystko co z drewna nie jest mi obce!
  Rano wstaję i pracuję – lubię taką opcję!
  Szybko w dresik w net wskakuję
  i po parku z psem buszuję!
  Lekki stretching, małe psoty
  i już lecę do roboty
  W mej pracowni progres wielki,
  tam szlifuję Twe mebelki!
  A po pracy wielka trwoga,
  więc napiszę coś na bloga!
  Stacjonarką selfie robię,
  czy to się podoba Tobie?
  Bez koloru i ostrości
  – niech ta Lumia u mnie gości!
 3. Agnieszka Kiercul13094310_1140895612633746_5190576236407999982_n
  Agnieszka jak sama pisze (jak widac także na drewnie): „My się poprostu bawimy! Dosłownie i w przenośni.. Nasza firma Playwood powstała z miłości i pasji do drewna i naszych dzieci! Tymuś i Franuś to nasze dwie największe inspiracje 🙂 A ja mam to wielkie szczęście, że spełniając marzenia innych osób – spełniam swoje! I łącze prace i pasję z macierzyństwem. Chociaż czasami jest to baaardzo trudne i wymaga wielu wyrzeczeń i dobrej organizacji czasu! Jednocześnie malowanie girlandy, lakierowanie podkładek, gotowanie zupy, pakowanie paczek, cykanie fot na www i nauka literek z synkiem, albo chociażby pisanie komentarza konkursowego w niedzielę o 2 w nocy.”
  Doceniamy nocne poświęcanie i super podkładkę dedykowaną konkursowi!
 4. Ewa DejaEwa Deja
  Ewa jak widać szyje! I to jest zarówno jej praca w firmie Mia & Lou jak i pasja. „Jednak najważniejsze jest dzielenie się pasją z innymi, to daje prawdziwe szczęście. Szyję beciki dla pomorskich oddziałów położniczych i neonatologicznych, pomagam”.
 5. Mamusia Muminka 

  13094126_505596652962981_1569045690224530024_n
  Ta blogerka wnętrzarska tak opisała swoje zdjęcie: „Starałam się zrobić takie zdjęcie, z którego można wyczytać czym się zajmuję. No więc jestem żoną, matką dwóch córek, sprzątaczką (żeby nie było, że miotła do latania, chociaż mój ślubny miałby wątpliwości), kucharką, wesołym ogrodnikiem. Piszę bloga, urządzam mieszkanie, a kiedy dzieci śpią wyżywam się artystycznie”.Jak widzicie konkurencja jest naprawdę poważna! Ale zasady są za to proste – kto zdobędzie najwięcej głosów, ten wygrywa Lumię 950!Czas start, a głosowanie kończymy w środę 4 maja o godzinie 9.30.

Na które zdjęcie w konkursie Microsoft Lumia 950 oddajesz swój głos?

 • Agnieszka Kiercul (44%, 361 Głosów)
 • Michał Patora, czyli Papa Timber (32%, 266 Głosów)
 • Justyna Lila Piłatowska (12%, 98 Głosów)
 • Ewa Deja (9%, 76 Głosów)
 • Mamusia Muminka (3%, 28 Głosów)

Głosujących: 829

Loading ... Loading ...

A jeżeli mało Wam w Dzień Pracy pracowych inspiracji to zerknijcie na filmik o tym jak my to robimy 🙂

ARVE Error: Mode: lazyload not available (ARVE Pro not active?), switching to normal mode
Wasze M.

0 Udostępnij