Majsterkowe hity z YouTube

Sześć zer, wreszcie sześć zer! Łącznie nasze i Allegro filmiki na YouTube przekroczyły już milion odsłon. Ej wiemy oczywiście, że daleko nam do YouTubowych gwiazd ale i tak to naprawdę świetne uczucie. Przed nami kolejnych kilkanaście już nagranych wideo, m.in z prezentami na Dzień Babci i Dziadka oraz z romantycznym prezentem wprost na Walentynki…

Ten pierwszy milion skłonił nas do małego podsumowania. Nie po to by się jakoś autopodniecać wynikami tylko z prostego powodu: to dla nas podpowiedź czego szukacie i co Was najbardziej interesuje. I jest sporo zaskoczeń. Bo są projekty w naszym odczuciu pomysłowe, ładnie wykonane a i filmiki udanie zmontowane, które niespecjalnie Was zainteresowały… a z drugiej strony inne wydawać by się mogło może mniej zaskakujące klikają się jak szalone. Podobnie bywa oczywiście i z naszymi tekstami na blogu.
Chciałybyśmy oczywiście tak pisać i pokazywać takie projekty, które będą dla Was najbardziej pomocne i inspirujące. Stąd właśnie gorąca prośba o wypełnienie ANKIETY w której pytamy o to co Was najbardziej interesuje. To tylko kilka pytań i zajmie to Wam nie więcej niż 3 minuty! My zaś będziemy bardzo wdzięczne bo pomoże nam to lepiej prowadzić bloga.
Ale wracając do meritum, oto 10 najpopularniejszych filmów z kanału Allegro Wnętrza.

10. 20 tys. odsłon
Jak zrobić Cotton Balls?

9. 29 tys. odsłon
Jak wykonać podpórki do książek? 

8. 36 tys. odsłon
Techniki oczyszczania mebli

7. 37 tys. odsłon
Jak zrobić plastry z drewna 

6. 37,5 tys. odsłon 
Jak zrobić karuzelę z filcu 

5. 40 tys. odsłon 
Jak zrobić Fotobudkę 

4. 42 tys odsłon
TOP 5 prezentów dla majsterkowicza

3. 55 tys. odsłon 
Jak dobrać odpowiedni pędzel?

2. 98 tys. odsłon 
Jak zrobić domową farbę tablicową? 

I best of the best, czyli…..

1. 234 tys. plus 124 tys. odsłon  
Witaj na naszym kanale i Allegro Wnętrza – majsterkuj razem z nami

Czyli pierwsze miejsca mają filmiki po prostu przedstawiające naszą trójkę, za to na drugim miejscu tuż przed stoma tysiącami odsłon jest przepis na domową, tanią i prostą tablicówkę to hit hitów. No dobra tego się nawet spodziewałyśmy bo i na blogu nasz wpis o farbie tablicowej dwa lata temu zrobił ruch jak w centrum Sajgonu. Ale już Wasz pęd do wiedzy o rodzajach pędzli nas nie ukrywamy trochę nas jednak zaskoczył. Ale dobrze, dobrze nie ma to jak odrobina nauki…
YouTubowa przygoda z prowadzeniem kanału dla Allegro w stylu Adama Słodowego to jedno… jednak powoli zbliżamy się do zupełnie nowego, innego pomysłu na wideo. Na razie nie zdradzimy co też nam się szwenda po głowach, ale zanim wystartujemy naprawdę liczymy na sygnały od Was czego to poszukujecie w tematach DIY, majsterkowania i Zrób to Sam.
Wasze M.

 

0 Udostępnij