Konkurs „Moja praca, moja pasja” z Lumią 950

Majsterkujesz, biegasz, namiętnie gotujesz, malujesz, pstrykasz foty, fascynują Cię samochody, a więc je podrasowujesz, zamiast tańczyć podczas Sylwestra, to grasz w gry, albo wręcz przeciwnie taniec to Twoje życie. A może jesteś mega fanem starej dobrej filatelistyki? Jeśli do tego regularnie pracujesz, uczysz się czy masz rodzinę, czytasz, chodzisz do kina, teatru czy po prostu imprezę, to mamy konkurs dla Ciebie!

Pokaż nam, jak udaje Ci się to wszystko upchnąć w ciągu jednego dnia.

Jak łączysz hobby, z pracą, nauką i rodziną!?

481A8368 Zrób kilka (max. 3) zdjęcia, na których pokażesz nam, jakie jest Twoje hobby (nie musi to być majsterkowanie, ale oczywiście zapraszamy do zabawy fanów Zrób to Sam!) i jak godzisz je z codziennym życiem.

481A8307

Formuła zdjęć jest dowolna. Możesz się na nich pokazać, ale może być i bez Twojego wizerunku. Mogą być kolaże, mini galeria, ale też jedno pojedyncze zdjęcie, za to fajnie ilustrujące Twój dzień.

481A8326
Zaskocz i zainspiruj nie tylko nas ale wszystkich, którzy rozciągają czas by pogodzić kilka różnych światów. Warto się postarać bo nagroda jest godna! Na autora zdjęć, które najbardziej nam się spodobają czeka nowiutka, wypasiona Microsoft Lumia 950 z super aparatem oraz stacja dokująca HD500, która pozwoli pracować na smartfonie jak na komputerze! To doskonały komplet narzędzi do „panowania nad czasem”. Zestaw, który bardzo przyda się każdemu, kto tak jak my, stara się rozciągać dzień w nieskończoność 😉

continuum

Zadanie wygląda tak:

1. Polub fanpage Majsterki i Microsoft Lumia na Facebooku
2. Udostępnij informację o konkursie na swoim profilu na Facebooku
3. W komentarzach pod postem na Facebooku lub pod tym wpisem umieść zdjęcie/a.
4. Czas start! Zakończenie zgłoszeń 28 kwietnia o północy.
5. Ogłoszenie wyników 1 maja, czyli w Święto Pracy.

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny w zakładce notatki na naszym profilu na Facebooku.

Powodzenia!

Wasze M.

0 Udostępnij