Czyszczenie magazynów, czyli Majsterki rozdają

Zazwyczaj remanent robi się w styczniu, ale u nas jak pewnie wiecie, czas biegnie innym rytmem – bożonarodzeniowe projekty robimy w wakacje, walentynkowe przed Wigilią 😉 W tym roku pobiłyśmy rekord, bo sesję w swetrze z reniferem zrobiłyśmy już w czerwcu (sic!). Ale takie są uroki robienia projektów specjalnych.

Najnowsze dziecko Majsterek narodzi się w listopadzie. O szczegółach jeszcze zbyt wiele nie możemy napisać ale przy okazji masowej produkcji przeróżnych od niego projektów nadszedł też czas na zrobienie wielkiego sprzątania i majsterkowego bilansu ostatnich 3,5 lat. Wiele osób pyta nas: – Co robicie z waszymi „dziełami”? Do kogo trafiają? Czemu ich nie sprzedajecie?

Zdarzyło się, że oddawałyśmy nasze rzeczy na charytatywną aukcję czy jako wyraz wsparcia dla fajnych babek, które organizowały „Manifę”. Najczęściej rzeczy przez nas wykonane lądują w domach przyjaciół, rodziny i oczywiście czasem klientów dla których na zamówienie pracujemy.

Okazało się, że całkiem spora część rzeczy pochowała się po kątach, szafach i w zakamarkach naszej pracowni i  jej przepastnego magazynku. Wielkie sprzątanie pracowni pokazało, ile togo tak na prawdę jest. Sporo! A, że dodatkowo szykujemy też domowe remonty to i z naszych mieszkań doszło trochę fantów.
Co z tym wszystko zrobić? Pogłówkowałyśmy i stwierdziłyśmy, że oddamy naszym fanom. Kto pierwszy, ten lepszy. Poniżej publikujemy zdjęcia rzeczy do odebrania. Rozdajemy za darmo! Choć, jak ktoś przyjedzie z winem, kawą czy parą dobrych roboczych rękawic (słodyczami nie kuście, bośmy na diecie ) to też się nie obrazimy.

  1. Drewniana wycieraczka

 

wycieraczka-majsterki4

2. Choinka z palety (jasna)

choinka.majsterki21logo

3. Choinka z palety (kolorowa)

choinka.z.palet28Majsterki

4. Drogowskaz na Halloween

halloween-majsterki

5. Tablica korkowa

tablica_walentynki_geeka

tablica_walentynki_geeka

6. Walentynkowa szafka

erotyczna-szafka-majsterki-walentynki017

7. Memoryboard

majsterki-memory-board8-1

8. Ozdobny wieszak

wieszak DIY drewno54

9. Wieszak z napisem x 2

drabina-majsterki-miedziana-diy

10. Zielnik z palety

zielnik-paleta-majsterki23-1

11. Skrzynki na drobne narzędzia
skzynie skzynki

12. Stolik z palety

stolik z palety

15. Krzesła ogrodowe

krzesła krzesło

 

14. Rama z okna

stare-okno-rama-zdjecie5

 

Piszcie do nas maile ([email protected]) albo na Facebooku i dawajcie znać, co chcecie zabukować. Odbiór osobisty z naszej pracowni przy ul. Mińskiej 65 – ale dawajcie wcześniej znać, to indywidualnie ustalimy sobie datę odbioru.

Teraz po tym wielkim sprzątaniu nasza pracownia wygląda naprawdę okazale. Zrobiło się sporo przestrzeni (zresztą już zapełnianej, bo przy okazji porządków na terenie Praskiej Drukarni znalazłyśmy dwa kolejne meble do prac), wyeksponowałyśmy kilka nowych fajnych mebelków, mamy lepiej zagospodarowane stoły warsztatowe i wciąż wolne miejsce na kolejne 2-3 rozkładane stoli do prac.

Zostało nam jeszcze tylko zainstalować nowe oświetlenie w kuchni pod antresolą i będzie naprawdę elegancko!
Wkrótce wrzucimy kilka fotek bo po prostu musimy się pochwalić tą fajową przestrzenią.

 

Wasze M.

 

 

0 Udostępnij