Zegarowe warsztaty dla dzieci i rodziców. NOWY TERMIN

Macie w domu młodziaka lub młodą damę, którym marzy się, by poszaleć z młotkiem, piłą lub wiertarką? Chcecie dać im szansę, by się wybrudzić, trochę pomęczyć, sporo nauczyć i wybawić, a do tego jeszcze zrobić sobie samodzielnie fajowy, wyjątkowy zegar z drewna? Mamy idealny pomysł.


Ruszamy z nowymi warsztatami: dla dzieci i rodziców. Wspólnie będziemy robić drewniane zegary z drewna z odzysku m.in z palet i ze sklejki.

Poznamy zasady:

  • ekostolarki podczas cięcia pod różnymi kątami, by zrobić zgrabną ramkę,
  • majsterkowania, gdy nauczymy się szlifować i wiercić otwory.
  • upcyclingu, bo oczywiście będziemy zegary ozdabiać na milion sposobów. Malować za pomocą szablonów, korzystać z tapet, robić wymyśle cyferbalty np. ze śrubek czy klocków. Ograniczeniem będzie tylko wyobraźnia naszych dzieci.

 

Na pewno każdy mały uczestnik wyjdzie z wyjątkowym, niepowtarzalnym zegarem własnego pomysłu.

Co więcej, każdy z rodziców mógł zrobić też coś dla siebie: elegancką drewnianą paterę na ciasta i owoce lub drewniany świecznik. Przy okazji pozna też kilka majsterkowych sztuczek, które jeszcze nieraz przydadzą się w domu.

Na warsztaty zapraszamy dzieci od 7 do 13 roku życia wraz z rodzicami.

Termin: sobota, 9 czerwca, w godzinach 11-15.

Cena: 170 zł dziecko plus rodzic, 280 zł dwoje dzieci z rodzicem

W cenie: drewniany zegar dla każdego dziecka, drewniana ozdoba dla rodzica, zestaw upominków majsterkowych w tym książka Majsterki oraz zestaw praktycznych upominków od marki Tesa.

Kawa, herbata, woda, soki i coś słodkiego.

Liczba miejsc: 7 zespołów rodzic + dziecko/dzieci

Jako, że gwarantujemy nie tylko naukę, ale także sporo dobrej zabawy, warsztaty to idealny prezent tak na Dzień Mamy, Dzień Ojca jak i na Dzień Dziecka.

Zapisy pod adresem: [email protected] 

Zapraszamy!

Wasze M/.

0 Udostępnij