Warsztaty i książka „Majsterki” w prezencie na święta

Najlepsze prezenty są od serca, zrobione samemu lub takie, które wykonamy razem z obdarowanym. Przecież nie ma to jak satysfakcja z samodzielnie zmajstrowanego, wydawać by się mogło trudnego mebelka czy przedmiotu. Zwłaszcza, że na koniec mamy coś unikalnego. Satysfakcja gwarantowana.

Taki właśnie pomysł na prezent czy nawet prezenty dla bliskich Majsterek, Majsterków i młodych adeptów Majsterkowania mamy dla Was. A więc już nie szukajcie, nie męczcie się bieganiem po sklepach tylko chwytajcie nasze vouchery na jedyne w swoim rodzaju warsztaty.

1. Warsztaty dla dorosłych 

Macie w domu miłośnika starych mebli, który bardzo by chciał coś odnowić – tradycyjnie lub zupełnie niestandardowo, ale ciągle brakuje mu miejsca, narzędzi, materiałow, wiedzy czy pomysłu…? Niech wpadnie do nas! Razem napewno damy mebelkowi drugie, wyjątkowe życie.

Podczas 8-godzinnych warsztatów dokonujemy renowacji niewielkiego mebla, o takiej wielkości, by można go było przenieść w jednej ręce na drugie piętro naszej pracowni przy ul. Mińskiej 65 w Warszawie. Warsztaty nie obejmują tapicerowania, do którego trzeba będzie uszyć tapicerkę. Zapewniamy fachową pomoc i wszystkie potrzebne materiały.

Termin: Do uzgodnienia z Majsterkami. Zaproszenie należy zrealizować do końca czerwca.

Aby spełnić wasze oczekiwania, jak najlepiej dobrać materiały (choćby kolor farby, lub wosku) zachęcamy, abyście przesyłali zdjęcia mebelka do konsultacji przed warsztatami na naszego maila [email protected]

W cenie: kawa, herbata, woda i słodki poczęstunek oraz nasza książka!

Książka "Majsterki" już do kupienia w księgarniach. W środku 30 projektów DIY

Cena: 269 zł

Cena zawiera koszty przesyłki naszej książki i wydrukowanego oficjalnego zaproszenia do pracowni. Jeśli się pospieszycie, książka wraz z zaproszeniem dojdzie do Was na święta.

2. Warsztaty dla dzieci

Młody Majsterek lub Majsterka ma wielką ochotę, by podziałac z narzędziami, a w szkole brak techniki z prawdziwego zdarzenia? U nas nauczy się używać piły, śrubokrętu, pistoletu do kleju. Pozna różnice między drewnem a sklejką, farba akrylową, olejną i kredową. Dowie się, co to jest BHP i co najważniejsze odkryje, że to wszystko może być świetną zabawą! A na koniec wyjdzie z włąsnoręcznie wykonanym majsterkowym zegarem, ramką na zdjecia lub tablicą na szkolne notaki.

 

Warsztaty dla rodzica z dzieckiem w wieku 7+. Podczas 4-godzinnego spotkania wspólnie robimy jeden z trzech projektów (wybrany przez dziecko i rodzica).

Warsztaty odbędą się przy ul. Mińskiej 65 w Warszawie.

Termin: do uzgodnienia z Majsterkami. Zaproszenie należy zrealizować do końca czerwca.

W cenie: kawa, herbata, woda i słodki poczęstunek oraz nasza książka!

Cena: 169 zł

Jeżeli jeszcze Was nie przekonałyśmy, że warsztaty i książka to najlepszy pomysł na prezent na święta, zerknijcie, jakie świetne projekty i meble wykonali juz u nas młodsi i starsi warsztatowicze.

Warsztaty z przerabiania wojskowych skrzyń. FOTORELACJA >>>>

Renowacja PRL-owskiego stołu w wykonaniu Kuby. Zobacz METAMORFOZĘ >>>

Warsztaty urodzinowe z robieniem karmników dla ptaków. FOTORELACJA >>>>

Warsztaty świąteczne w pracowni Majsterek. FOTORELACJA >>>

Nie ma wiec co dłużej zwlekać! Zaproszenia i ksiazki czekają, by polecieć pod Choinkę. Piszcie do nas z zamówieniami na [email protected] 

Wasze M.

0 Udostępnij