Złoty pociąg do wnętrz

Złoty pociąg to teraz temat numer jeden. Nam przypomniał, że do złota (i do diamentów, bo wiadomo że nie ma od nich lepszych przyjaciół) stanowczo też mamy pociąg. Tylko, że zamiast bawić się w Indianę Jonsa i szukać skarbów gdzieś pod Wałbrzychem wybrałyśmy się do sklepów z wyposażeniem wnętrz.
Wprawdzie złoto nie jest najmodniejszym trendem ostatnich sezonów, pod tym względem króluje miedź ale ono też ma swój urok. I niekoniecznie trzeba w nim skąpać całe mieszkanie i urządzać się na bogato. Czasem wystarczy jeden fajny dodatek w tym kolorze, by pomieszczenie zyskało luksusowy sznyt.
Oto najciekawsze złote lub takie prawie złote produkty jakie znalazłyśmy.

1. Komplet sztućców Bugatti

Drobinki złota zalane w tworzywa – super efekt. Ten całkiem fajny może i złoty ale bardzo nowoczesny zestaw sztućców znalazłyśmy w sklepie All4home za no bagatela 1234 zł.
Cena jak na przyszłe dobra rodowe przystało…

komplet bugatti

Komplet sztućców Bugatti

2. Misa na owoce

Skoro już jesteśmy przy jedzeniu, bardzo ciekawą złotą misę na owoce znajdziecie w Fabryce Form. Ten niezwykły przedmiot zaprojektowała włoska projektantka Claudia Raimondo, a cała kolekcja nosi nazwę Joy. Przedmioty są wykonane ze stali i poddane specjalnej obróbce, dzięki czemu wyglądają i mienią się niczym kamienie szlachetne.

misa na owoce

Złota misa na owoce zaprojektowana przez Claudię Raimondo

3. Stołek złoto-drewniany

Jak już pojedliśmy trzeba usiąść. Stołek drewniany może nie jest najwygodniejszy, ale za to jak efektowny! 🙂 Taki oto  model znalazłyśmy w House&More. Urzekło nas połączenie naturalnego drewna i złota… no i prostota samej formy. Koszt takiego mebelka to 690 zł.

stolek z drewna

Stołek z drewna pokryty złotem

4. Mobil

Nie można zapomnieć o dzieciach, szczególnie małych księżniczkach! Dla nich mamy prawdziwe diamenty na ręcznie robionym mobilu z origami ze złotą gałęzią! Jak Wam się podoba taka ozdoba od MoiMili?

Cena: 80 zł.

karuzela_dla_dziecka_moimili_12

Karuzela dla dziecka

5. Królewska poducha

Prawdziwie królewska poducha, prawda że ładna? Ach, kto by nie chciał przyłożyć do niej lica? Jak potrzebujecie coś już teraz i natychmiast to proponujemy BBhome za 415 zł. Czerwień królewska i złote zdobienia robią swoje! Idealna dla każdej Królowej Domu!

krolewska poduszka

Królewska poduszka

6. Konsola

Jak już tak klikałyśmy i klikałyśmy trafiłyśmy na stronę artseries, a tam złota konsola. Marzenie Alicji (co prawda nie w złocie…), ale ten kształt! Ręcznie wykonane zdobienia, lite drewno. Czego chcieć więcej!

Cena: 801 zł.

stolik konsola

Stolik konsola

7. Lustro

Złotych luster jest cała masa, pięknie zdobione ramy, wywijasy w stylu Ludwika XIV tego znajdziemy mnóstwo. W tym lustrze, które tu prezentujemy spodobała nam się jego prostota. Bo przecież złoto już samo w sobie jest strojne. Ten egzemplarz wypatrzyłyśmy na Scandishop.pl. No i wreszcie cena trochę bardziej na majsterkowe kieszenie:  99 zł.

lustro

Lustro

8. Płytki

Ha! A jednak. Nawet płytki i to polskiego Opoczno są złote. Oto kolekcja Cuban cube.  Połyskliwe,  miesiące się w świetle super wyglądałyby naturalnie oświetlonej w łazience, czy raczej pokoju kąpielowym z oknem na południe. Rozmarzyłyśmy się…. Chyba trzeba będzie jakiś tutorial  z wykorzystaniem złota teraz zrobić 🙂

plytka opoczno

Złota płytka opoczno

 

0 Udostępnij