DIY na Halloween – wyniki KONKURSU

Umiecie się bawić! I straszyć! I co najważniejsze wszystko przygotować samemu. Propozycje jakie spłynęły na nasz Halloweenowy konkurs naprawdę nas bardzo pozytywnie i strasznie zaskoczyły. Choć tegoroczny dyniowy szczyt już za nami, to już wiemy, że kilka z tych pomysłów koniecznie musimy wypróbować za rok.

Zresztą sami zobaczcie jaki projekty spłynęły do naszej zabawy.

Dynie 
Nie ma Halloween bez dyń. A więc dyniowych projektów pojawiło się naprawdę sporo.

tomasz-rozek-dyniaTomasz Rożek – lampion z nietoperkiem. I ten złośliwy błysk w oku!

piotr-przysiezny-dyniaPiotr Przysiężny zrobił prawdziwego Dyniogłowego! I mamy tylko nadzieję, że nie pożarł swojego autora.

magdalena-sawosz-zosiuk-dynie-z-niespodzianka-my-homes-rulesMagdalena Sawosz-Zosiuk, czyli MyHomesRules i jej dynie. Czyli i cukierek i niespodzianka!

 

dekostacja-pociag-do-pomyslow-dynieDekostacja pociąg do pomysłów – dziewczyny pokazały, że dynie nie muszą być wcale wycinane. A właściwie mogą być ozdabiane w wycinanki.

anna-florek-dynieAnna Florek: i jej koronkowa robota, czyli lampion dworek i dynie własnoręcznie uszyte.

Duchy i strachy
Skoro święto strachów to nie mogło zabraknąć propozycji na ozdoby i przebrania, które naprawdę mogą przyprawić o atak serca. A nam te serca skradły.

ptasia-farma-karlis-duchy

Ptasia Farma Karlis i krąg białych dam z… foli! I ekologicznie i strasznie, czyli to co uwielbiamy.

monika-gador-przebranieMonika Gador jako kościotrup! A właściwie dwa kościotrupy.

 

dorota-jagodzinska-zombie-los

Dorota Jagodzińska i jej łoś-zombie. Hmmm. To dopiero dziwnie-przeraźliwy koncept.

anna-szkudlarek-duchAnna Szkudlarek zadziałała w gazie. Na tego ducha to aż szkoda Ghostbusters wysyłać, taki z niego słodziak…:)

Obrzy-jedzonko

Kto się boi i bawi ten je! Ale nie byle co. Takie święto i taka zabawa wymaga jedzenia specjalnego. I jak widać tylko wyobraźnia (Kochani co Wy za filmy oglądacie, że takie żarcie Wam do głowy przyszło!) jest to limitem.
Smacznego!
kamil-borowka-cmentarzKamil Borówka i jego smentarz… no wiecie, że taki sweetaśny cmentarz. I jakie fajne mini duszki.

aneta-postolska-cirillo-upiorny-tort

Aneta Postolska Cirillo i jej straszny tort, naszym zdaniem zainspirowany paluszkami wiedźmy z Drogi do piekła!

dorota-kortas-paluchy-czarownicyDorota Kortas obcięła paluchy całkiem sporej armii wiedźm. To się nazywa prawdziwy Łowca Czarownic!

joanna-cieszynska-prominska-muchomorkiJoanna Cieszyńska – Promińska gości planuje nakarmić babeczkami-muchomorkami. Lepsze niż jabłko od Złej Królowej!

beata-piorek-duchy-muffinyTakże w muffiny poszła Beata Piórek. Niby oczywiście duszki, ale coś nie wydaje nam się by kalorie w nich były ulotne.

zupa-z-trupa-monika-gadorChciałyśmy dopytać Monikę Gador co tam pływa w jej zupie z trupa ale zabrakło nam odwagi….

katarzyna-moryc-mozgZa to jako fanki serialu iZombie (polecamy!) o zjedzeniu mózgu marzyłyśmy od dawna. Katarzyna Moryc zdradziła nam przepis więc taki móżdżek, który jak nic nie długo wyląduje na naszym stole.

Sami widzicie niezła strach-konkurencja. Nie dziwicie się więc chyba, że był spory problem z wybraniem jednego wygranego projektu.
Już było blisko byśmy zdały się na moce nieczyste i użyły tablicy ouija do wyboru. Jednak pomógł nam zdecydować przedstawiciel Black&Decker i tak wspólnie wreszcie udało nam się wybrać.
Oto nagrodzony projekt! Żarłoczna dynia!

piotr-przysiezny-dynia

Tak więc to do Piotra Przysiężnego (prosimy o kontakt z nami na Facebooku lub pod adresem [email protected]) poleci ta upiorna, tfu udarowa wiertarka.
1955499_kr714cresk_1

Gratulujemy! I liczymy, że pomoże nie tylko w przepędzaniu ewentualnych upiorów ale także w przeróżnych Zrób to Sam!

Wasze M.

 

 

0 Udostępnij