Pierwszy „sezon” nakręcony!

48 odcinków za nami! Same ledwo w to wierzymy, ale od kwietnia udało nam się już nakręcić aż tyle filmików dla tworzonego wspólnie z Allegro kanału na YouTube.
Pokazujemy na nich podstawy wiedzy o majsterkowaniu i Zrób to Sam, jak choćby w tym filmiku o doborze odpowiedniego pędzla:

ARVE Error: Mode: lazyload not available (ARVE Pro not active?), switching to normal mode
Uskuteczniamy upcyclingowe projekty, choćby takie, jak przerabianie pudełek po butach.

ARVE Error: Mode: lazyload not available (ARVE Pro not active?), switching to normal mode
Zabieramy się też za większe dzieła – loftowy stolik, renowacje mebli czy taką oto foto-budkę:

ARVE Error: Mode: lazyload not available (ARVE Pro not active?), switching to normal mode
A nawet pokazujemy trendy wnętrzarskie, jak choćby pomysły na urządzenie tarasu lub balkonu w stylu skandynawskim.

ARVE Error: Mode: lazyload not available (ARVE Pro not active?), switching to normal mode
Póki co, w sieci jest dostępnych 28 nagrań, ale kolejne będą jeszcze ciekawsze. Zapewniamy! Pokażemy na nich m.in. lampy wykonane z pewnego kuchennego urządzenia, poradzimy jak nie spalić politury i do czego mogą przydać się miedziane rurki kanalizacyjne.
Oczywiście sporo nauki przed nami, co i raz język polski nas przerasta, wkręty nie wkręcają się tak szybko i sprawnie jak powinny, a klej skleja palce, zamiast projektu.

allegro wnetrza05

Zestaw kibica z meczem na żywo i chłodzeniem 😉

Czasem dopadało nas mega zmęczenie (jednak pobudki nawet ok 4.30 rano i nagrania do 19 to hardkor), czasem dobijały nas temperatury (nagrywanie i robienie projektów przy około 30 stopniach, to było jednak naprawdę poważne wyzwanie), ale dzięki świetnej, profesjonalnej i wspierającej ekipie jest naprawdę super, zabawnie i inspirująco.

karol 2

Karol nie tylko jest szefem wszystkich szefów, Panem Reżyserem i mistrzem wołania: z życiem, uśmiech, raz, dwa, trzy ale też super kompanem!

allegro wnetrza kanal
Filip
dba byśmy były pokazywane tylko w najlepszych planach i z dobrego profilu.

filipDzięki Natalii wyglądamy o wiele lepiej niż na żywo. Wręcz nie do poznania!

nataliaallegro wnetrza kanał

Janek, to nasz czwarty Majsterek! – Janek pomożesz przykręcić! – Janek jak to połączyć! – Janek podpowiesz nam co to jest? Janek to, Janek tamto… Naprawdę strasznie Ci dziękujemy za pomoc i cierpliwość!
13754417_10206617097094780_724203772060557092_n

Maciej „Leming” jakimś cudem z kakofoni naszego gadania wyłapuje to, co trzeba usłyszeć.
allegro wnetrza16

Ola, która nie chce dać sobie zrobić zdjęcia (jeszcze ją dorwiemy), to dobra dusza na planie – dzięki niej wszystko hula, jest na czas, na miejscu i po prostu idealne. allegro wnetrza5

Kasia pilnuje zaś byśmy wymyślały kolejne ciekawe projekty i byśmy robiły to na czas! Paweł, Bartek i Rafał „Wampirek” ciągle naprowadzają nas na właściwie kamery.

allegro wnetrza7

Piotrek i Jacek pokazują nas w dobrym świetle, Tomek wyciszaja jakieś niepotrzebne dźwięki.

allegro wnetrza3 allegro wnetrza

Jest jeszcze Paulina, której jeszcze nie poznałyśmy, a która wykonuje te wszystkie cięcia, gięcia i montuje w zgrabne 3-5 minutowe nagrania. Świetna robota!
Dziękujemy też Marcinowi, który na nas postawił i uznał, że nieważne, że nie jesteśmy profesjonalnymi prezenterkami, że mamy od groma codziennej pracy, no i jako trzy dziewczyny co i raz musimy strzelić fochem 😉

majsterki wnetrza YouTube09
Teraz czeka nas półtora miesiąca przerwy w nagraniach – i nie ukrywamy: cieszymy się bo i odpoczniemy trochę, i będzie czas na warsztaty dla ludzi i na kilka odkładanych projektów.

allegro wnetrza6

Ale nie możemy się już doczekać powrotu na plan we wrześniu. W końcu to będzie czas gdy będziemy mogły zrobić nowe, fajne nagrania w sam raz na Halloween, Boże Narodzenie czy Walentynki.

allegro wnetrza 321
Już wymyślamy co byśmy chciały pokazać! Ale liczymy też na to, że nam podsuniecie jakieś pomysły, zasugerujecie co byście chcieli zobaczyć i o czym mamy opowiedzieć.

Wasze M.

0 Udostępnij