Odnawialnia skrzyń vol. 2 – nowy termin warsztatów

Po pierwszych warsztatach z przerabiania skrzyń wojskowych organizowanych razem z Gosią z Odnawialni masowo pytaliście nas o kolejne. Obiecywałyśmy powtórkę.
I proszę bardzo! Oto kolejne, bombowe warsztaty z wojskowymi skrzynkami!
warsztaty skrzynia wojskowa 2 edycja
TERMIN: 9 kwietnia (sobota) w naszej pracowni na Mińskiej 65 (II p. lok 246)! 
Podczas 8 godzinnych warsztatów (od 10 do 18) oczyścimy wojskowe skrzynki, przemalujemy je, przykręcimy kółka i zrobimy kolorowe poduchy. W efekcie powstaną wyjątkowe siedziska ze schowkami. Każde oczywiście w indywidualnym stylu swojego twórcy.

Ostatnio powstały takie:
skrzynie - pufy
Tym razem do wyboru będą piękne tkaniny przygotowane przez dziewczyny z pracowni KUKATo nowe, świetne miejsce na majsterkowej mapie. W KUKA każdy wzór jest wyjątkowy wszystkie są dziełami młodych projektantów a dodatkowo jeżeli masz własny pomysł to można tu zamówić  nadruk dowolnego wzoru na tkaninę.
Na warsztatach będzie można korzystać przykładowo z takich pięknych tkanin.
kuka 1 kuka2

CENA: 190 zł obejmuje wszystkie materiały (także skrzynie, tkaniny oraz kółka) potrzebne do wykonania siedziska, fachowy instruktaż tapicerski i pomoc w trakcie prac wykończeniowych, korzystanie z elektronarzędzi, napoje zimne i gorące.
Ze względu na spore zainteresowanie chętnych prosimy o wpłacenie zaliczki – 50 zł.
Dodatkowo zachęcamy jak zawsze by zabrać ze sobą coś do zjedzenia – najlepiej do podzielenia się z grupą (np. sałatkę, paczkę ciastek, trochę owoców, paczkę kabanosów). Ok. godziny 14 w czasie gdy farby będą schły zrobimy tradycyjną 40 minutową przerwę na lunch i odpoczynek.

Przerwa się zawsze przydaje, bo obiecujemy sporo fizycznej pracy! Szlifowania, odkręcania, malowania, cięcia i tapicerowania!
warsztaty majsterki pracownia1LG
warsztaty majsterki pracownia3LG
ZAPISY
Tak więc nie zwlekajcie tylko jak najszybciej zapisujcie się! Tu jest link do rejestracji w warsztatach.

Do zobaczenia 9 kwietnia!

Wasze M.

 

0 Udostępnij