Najciekawsze aukcje dla WOŚP

Siema! Dziś 24 finał WOŚP! Cała Polska gra z Jurkiem Owsiakiem, grają także miłośnicy rzemiosła, ciekawego wnętrzarstwa i trendu Zrób to Sam. Na specjalnych aukcjach na Allegro można znaleźć sporo ciekawych projektów i to jeszcze wystawionych w szczytnym celu!
Ręcznie robioną biżuterię, niepowtarzalne ozdoby domowe, meble, a nawet pomoc w urządzeniu mieszkania. Wszystkie oczywiście to #RzeczyodSerca, nawet podwójnie bo nie tylko przekazane by wspomóc tę akcję charytatywna ale też stworzone z sercem. Nie ma się więc co zastanawiać tylko trzeba licytować!
Oto aukcje, które według nas są najciekawsze:

  1. Znacie Dom Palet? Na pewno! Od niedawna Maja i Krzysiek mają jeszcze jedną świetną markę: Corky. Tym razem działają w korku i tworzą świetną biżuterię. I właśnie na WOSP przekazali takie eleganckie spinki do mankietów
    Corky pinki
    i śliczne kolczyki serduszka:
    kolczyki CORKYObie aukcje możecie znaleźć TUTAJ i TUTAJ.

II. Eleganckie, ciekawie odnowione krzesło od BlokForm czyli Olgi i Marcina – polsko-mołdawskiego duetu projektującego nowe i odnawiającego stare meble.

krzeslo WOSP aukcja

Krzesełko jest urocze a kupić można je pod TYM ADRESEM. 

III Conchita Home, zaś na aukcji oferuje… samą siebie! A dokładniej swoja pomoc w metamorfozie mieszkania. Warto, bo Kasia wie jak się ładnie urządzić!

Conchita WOSPJej aukcje znajdziecie TUTAJ.

IV Papa Timber przekazał przepiękną deskę do krojenia w…. kształcie kota.

papa timber deskaJeżeli się Wam podoba to się lepiej pospieszcie, bo same zastanawiamy się nad zakupem 🙂 A można ją znaleźć TUTAJ.

V. Łańcuch z 50 kul, lub serc jest do wylicytowania na aukcji CottonBallLights. A to nie koniec bo ten sklep ze ślicznymi świetlnymi ozdobami dziś organizuje specjalną aukcję! Tak w swoim sklepie internetowym www.cottonballlights.pl i jak i w stacjonarnym w Warszawie na ulicy Chmielnej za zakup każdej świetlnej girlandy oferuje 10% zniżki, a kolejne 10% przekazuje na konto Orkiestry!!!

CottonBallLight WOSPIch aukcja jest dostępna TUTAJ.

VI. I na koniec jeszcze przypominamy o tacy śniadaniowej, od Waszych Majsterek. Już 11 osób o nią próbuje zawalczyć! Ale chcemy więcej, jeszcze więcej w końcu gramy do końca świata i jeden dzień dłużej!

wosp majsterki owsiak
TUTAJ można ją licytować

Wybór jest ogromy, wiec naprawdę nie warto się ociągać! I UWAGA: wszystkie aukcje trwają do 17 stycznia!
Wasze M.

0 Udostępnij