7 prezentów dla majsterek do 300 zł

Szukasz prezentu dla majsterkującej kobitki? Oto idealne pomysły! I to aż siedem!

Masz żonę, dziewczynę, narzeczoną, matkę, siostrę, córkę, która okrzyki radości wydaje zamiast na widok nowych butów wypróbowując nową piłę elektryczną? Którą bardziej niż wosk do ciała interesuje wosk do drewna i którą zawsze bacznie obserwujesz po powrocie do domu, starając się zauważyć pierwsze oznaki kolejnego majsterkowego szału i planów zmiany całego mieszkania. Pewnie co roku masz też problem, co jej kupić pod choinkę, bo już kiedyś wyśmiała Cię, gdy dostała zestaw wierteł, które zamiast do drewna okazały się być do betonu.

Nie martw się, mamy dla Ciebie taką listę prezentów przy, których każda majsterkująca dziewczyna na pewno padnie z zachwytu. I to prezentów w bardzo rozsądnych cenach bo do 300 zł.

Dla fanek MacGavera

Pamiętacie jak za pomocą pudełka od zapałek, gumki do włosów i kawałka plasteliny robił przenośną kuchenkę polową, lub dzięki taśmie klejącej, żarówce i wybielaczowi w kilka minut stworzył mini wyrzutnię. Do wszystkich tych swoich dzieł Angus McGaver potrzebował jeszcze tylko jednego: szwajcarskiego noża oficerskiego. Tak tego z przeróżnymi nożykami, otwieraczami do puszek, nożyczkami, korkociągami, śrubokrętami, szydłami, a nawet piłami do drewna.

Ach jak marzyłyśmy w dzieciństwie o takimi cudownym, czerwonym scyzoryku. I wciąż jest to taki super nóż od Victorinox to świetny prezent nie tylko do facetów. Także dziewczynom może przydać się w najbardziej nieoczekiwanych momentach.
Scyzoryk

Model Huntsman

Cena: 138 zł.

Dla miłośniczek tradycyjnego rzemiosła 
Rzeźbienie w drewnie, a konkretnie snycerstwo to prawdziwe wyzwanie. Samemu ciężko się tej sztuki nauczyć… no chyba, że ze specjalnym samouczkiem. Taki właśnie poradnik w postaci ksiazki z szablonem, kalką, papierem ściernym i co najważniejsze zdjęciami krok po kroku pokazującymi jak działać można kupić w sklepie Dluta.pl. W zestawie służącym do zrobienia miseczki z jaszczurką jest też kawałek odpowiedniego drewna i zestaw dłut oraz nożyk snycerki.

Dluta
Samouczek „Miska- Jaszczurka” 

Cena: 255 zł

Dla miłośniczek elektroniki
Dziewczyny naprawdę kochają narzędzia elektryczne. Może nie koniecznie musi to być wielka piła spalinowa, ale już wyrzynarki, szlifierki, wkrętarki to świetne prezenty. A jednym z najbardziej przydatnych przy wszelakich pracach jest multiszlifierka. Choćby taka jak ta od firmy Tryton.
To urządzenie przyda się przy renowacjach mebli, przy tworzeniu ozdób, biżuterii, przy drobnych remontach w domu. Wiele różnych końcówek pozwala szlifować, ciąć, gładzić, wycinać. Zobaczycie: dziewczyna wam na tydzień przepadnie we własnym, majsterkowym świecie.

Multiszlifierka

 

Cena: 171,46 zł

Dla zwolenniczek nauki od podstaw
Legenda polskiego DIY, czyli Adam Słodowy przed kilkoma dniami skończył 92 lata. Ale jego książki wcale nie tracą na aktualności. I choć od lat nie ma ich wznowień to wciąż można je dostać. W antykwariatach, na targach staroci ale przede wszystkim na Allegro jest ich ogromny wybór. „Majsterkowanie dla każdego”, „Lubię majsterkować”, „Majsterkowanie narzędziami EMA-Combi”, „Usprawniam samochód”. Tej klasyki majsterkowania jest ogromny wybór i do tego w naprawdę, ale to naprawdę niskich cenach od ok. 3 do 10 złotych za książkę. Można spróbować kompletować nawet cały zestaw.

majsterkowanie Slodowy

Dla tych o duszy artystki
Malowanie i wykańczanie projektów to zawsze taki najbardziej przyjemny moment  prac. Warto by więc go uprzyjemnić naprawdę dobrymi farbami. A takie są te kredowe farby marki Autentico Chalk Paint od Chalk House. Superprzyczepne, a więc pokryją nawet nie koniecznie dobrze oczyszczone powierzchnie, rozcięczalne wodą i ekologiczne więc można ich używać także do dziecięcych zabawek. Iw jakich pięknych odcieniach. My z okazji świąt polecamy złotą lub miedzianą.


zlotoooo

Farba Autentico
Cena: 48 zł.

Dla majsterek chcących podziałać z Majsterkami
Stary mebelek w domu aż proszący się o renowację, a może coś fajnego znalezionego na śmietniku, a może po prostu ochota by podziałać i nauczyć się podstaw renowacji i upcyclingu mebli. Wszystko to można załatwić u nas w pracowni na Warsztatach z renowacji i upcyclingu mebli. Nie tylko oferujemy miejsce by spokojnie nad meblem popracować, niezbędne profesjonalne narzędzia, środki chemiczne do oczyszczania i klejenia, farby, bejce, woski, lakiery ale i naszą pomoc w pracach. Wspólną kreatywną rozrywkę i szansę na odpoczynek połączony ze stworzeniem fajnego, oryginalnego mebla.
Co więcej zaproszenie na warsztaty dostarczymy w postaci eko-bombki, która może posłużyć też jako podkładka pod kubek.

Voucher majsterki
Cena: 250 zł za weekendowe warsztaty (z meblem zapewnionym przez nas 300 zł)

Dla fanek słodkiego majsterkowania
Czekolada! Chyba nie ma kobiety, która by jej nie kochała. A jak jeszcze jest w kształcie pięknych narzędzi to nie wiadomo czy ją zjeść czy podziwiać. Takie piękne czeko-narzedzia produkuje Czekoladowy warsztat. Można zamawiać narzędzia pojedynczo, można tez wybrać zestaw. Nam najbardziej spodobał się „Mały Niezbędnik”, który tyko z nazwy jest 'mały’ bo zawiera wszystko, co trzeba żeby poradzić sobie w większości życiowych sytuacji: klucz francuski, młotek, cążki, śrubę, nakrętkę, klucz płaski. Wszystko razem jak zapewnia producent w sam raz dla trzech majsterek! A dodatkowo zestaw jest do „samodzielnego montażu” – czyli narzędzia są wysyłane osobno i trzeba samemu spakować je do skrzyneczki. Czeko-DIY – czegoż chcieć więcej!
Czekoladowe narzedzia

Cena: 125 zł.

0 Udostępnij